События в миреdip.org.uaOct 4

Єгипет виконав перший історичний авіарейс до Ізраїлю

nk_hauz/byyH4NDnR.jpeg

Національний перевізник Єгипту в неділю здійснив перший офіційний прямий рейс до Ізраїлю з моменту підписання двома країнами історичного мирного договору 1979 року, коли літак EgyptAir приземлився в аеропорту Бен Гуріон в Тель-Авіві.

Філія авіакомпанії, AirSinai, протягом десятиліть виконував рейси до Ізраїлю без логотипу компанії, побоюючись реакції громадськості. Тепер національний перевізник буде виконувати три щотижневих рейсу між Каїром і Тель-Авівом з символікою EgyptAir.

Посольство Ізраїлю в Каїрі написало в Твіттері, що прямі рейси є “важливим і довгоочікуваним знаком зміцнення двосторонніх зв’язків між двома країнами, особливо економічних відносин”.

Минулого тижня бахрейнська авіакомпанія GulfAir зробила свій перший прямий рейс до Ізраїлю, що ще більше зміцнило комерційні зв’язки, встановлені після підписання “Авраамскіх угод” між Ізраїлем і чотирма арабськими державами в минулому році.

Недільний рейс відбувся через два тижні після того, як прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет зробив перший публічний візит до Єгипту ізраїльського лідера за більш ніж десятиліття. Він зустрівся з президентом Єгипту Абдель Фаттаха аль-Сісі в курортному місті Шарм-ель-Шейх на Синаї в знак потепління відносин між двома країнами.

💬 Последние комментарии
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...