События в миреmind.uaJul 9

ЄС має намір створити агентство з боротьби з відмиванням грошей

nk_hauz/-me9evswb_ppm0n5pe0u.jpg

Європейський Союз має намір створити нове агентство для боротьби з відмиванням грошей і запропонувати нові правила прозорості для переказів криптоактивів.

Управління по боротьбі з відмиванням грошей (AMLA), нове агентство ЄС, стане «центральним елементом» оновленої системи регулювання, в якій також братимуть участь національні органи, йдеться в попередніх документах Європейської комісії, розглянутих агентством Reuters.

Європа опинилася під тиском, щоб посилити заходи з боротьби з відмиванням грошей після того, як кілька країн почали розслідування щодо Danske Bank, а саме: підозрілих транзакцій на суму понад 200 млрд євро, які пройшли через його крихітну естонську філію в період з 2007 по 2015 рік.

Не маючи жодних загальноєвропейських повноважень для запобігання відмивання грошей, Брюссель раніше покладався на національні регулюючі органи для забезпечення дотримання своїх правил, але вони працювали не завжди повною мірою.

«Відмивання грошей, фінансування тероризму та організована злочинність залишаються серйозними проблемами, які слід вирішувати на рівні ЄС», – йдеться в документах, з якими ознайомилося Reuters.

У документах йдеться, що правила ЄС по боротьбі з відмиванням грошей будуть обов'язковими для держав-членів, щоб не дати злочинцям використовувати відмінності між національними регулюючими органами.

Ще одна пропозиція має на меті вести нові вимоги ЄС щодо криптоактивів. Переказ таких віртуальних активів наразі виходить за рамки правил ЄС щодо фінансових послуг.

«Відсутність таких правил піддає власників криптоактивів ризикам відмивання грошей і фінансування тероризму, оскільки потоки незаконних грошей можуть здійснюватися за допомогою переказів криптоактивів», – йдеться в документах.

Останнє слово за пропонованими правилами залишиться за парламентом і країнами ЄС.

Авторские статьи
Авторские статьи34м. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи1ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи2ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи2ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи2ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи2ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи3ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи4ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи5ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США