ЄС має намір створити агентство з боротьби з відмиванням грошей
События в миреmind.ua09 июля 2021

ЄС має намір створити агентство з боротьби з відмиванням грошей

Європейський Союз має намір створити нове агентство для боротьби з відмиванням грошей і запропонувати нові правила прозорості для переказів криптоактивів.

Управління по боротьбі з відмиванням грошей (AMLA), нове агентство ЄС, стане «центральним елементом» оновленої системи регулювання, в якій також братимуть участь національні органи, йдеться в попередніх документах Європейської комісії, розглянутих агентством Reuters.

Європа опинилася під тиском, щоб посилити заходи з боротьби з відмиванням грошей після того, як кілька країн почали розслідування щодо Danske Bank, а саме: підозрілих транзакцій на суму понад 200 млрд євро, які пройшли через його крихітну естонську філію в період з 2007 по 2015 рік.

Не маючи жодних загальноєвропейських повноважень для запобігання відмивання грошей, Брюссель раніше покладався на національні регулюючі органи для забезпечення дотримання своїх правил, але вони працювали не завжди повною мірою.

«Відмивання грошей, фінансування тероризму та організована злочинність залишаються серйозними проблемами, які слід вирішувати на рівні ЄС», – йдеться в документах, з якими ознайомилося Reuters.

У документах йдеться, що правила ЄС по боротьбі з відмиванням грошей будуть обов'язковими для держав-членів, щоб не дати злочинцям використовувати відмінності між національними регулюючими органами.

Ще одна пропозиція має на меті вести нові вимоги ЄС щодо криптоактивів. Переказ таких віртуальних активів наразі виходить за рамки правил ЄС щодо фінансових послуг.

«Відсутність таких правил піддає власників криптоактивів ризикам відмивання грошей і фінансування тероризму, оскільки потоки незаконних грошей можуть здійснюватися за допомогою переказів криптоактивів», – йдеться в документах.

Останнє слово за пропонованими правилами залишиться за парламентом і країнами ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.