ЄС надасть Греції 72 млрд євро для підтримки економіки і реформ
События в миреnews.finance.ua21 ноября 2020

ЄС надасть Греції 72 млрд євро для підтримки економіки і реформ

Греція отримає 72 млрд євро з фондів ЄС на підтримку економіки, яка постраждала від пандемії, і проведення структурних реформ.

Про це заявив у четвер прем’єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс. Заяву прем’єра поширила його пресслужба.

За словами прем’єр-міністра, «загалом 72 млрд євро надійдуть в країну з європейських фондів протягом наступних семи років: 32 млрд євро з Фонду відновлення (європейської економіки) і близько 40 млрд євро в рамках багаторічних фінансових програм, які будуть направлятися з допомогою структурних фондів (NSRF) і проведення Спільної сільськогосподарської політики (CAP) наступні шість років».

«Створення Фонду відновлення є дуже важливим етапом в політиці, він знаменує собою історичний момент в історії ЄС», – сказав прем’єр.

Він підкреслив, що Греція входить в число країн, які відповідно до даної угоди будуть знаходитися в найбільш сприятливому становищі, оскільки кошти, які вона отримає, будуть одними з найвищих в єврозоні в процентах до ВВП.

«Однак це жодним чином не повинно вести до торжества. Навпаки, це повинно привести до планів структурної перебудови національної економіки, щоб розірвати порочне коло запізнювання і зниженої конкурентоздатності, що, на жаль, триває десятиліття», – сказав Міцотакіс.

Прем’єр зазначив, що Греція однією з перших в ЄС надала в Брюссель детальний проект Національного плану дій з метою реалізації ресурсів, які будуть отримані.

Він повідомив, що цей проект буде винесено на громадське обговорення через урядову платформу OpenGov.gr в наступному місяці, а потім в остаточному вигляді його обговорять в ході дебатів у парламенті країни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи