ЄС не дасть грошей деяким польським містам, бо ті проголосили "вільну від ЛГБТ зону"
События в мире24tv.ua8 дней назад

ЄС не дасть грошей деяким польським містам, бо ті проголосили "вільну від ЛГБТ зону"

Єврокомісія – виконавчий орган Євросоюзу – 28 липня ухвалила, що не надасть фінансування для шести польських міст за програмою "Міста-побратими ЄС". Польський уряд 29 липня розкритикував цей крок як "безпідставний і незаконний". А все через дискримінацію прав ЛГБТ.

Єврокомісарка з питань рівності Гелена Даллі пояснила, пише hromadske, що грошей не дадуть, бо у тих шести містах Польщі проголосили "вільну від ЛГБТ зону".

Польща, мовляв, є країною ЄС і повинна поважати "цінності й основоположні права ЄС"

Які це саме міста – не вказали, бо публікують лише ті заявки, які погодили. Однак відомо, що під сотню органів місцевого самоврядування (переважно на південному сході Польщі) дещо раніше ухвалили резолюції "проти ЛГБТ-ідеології".

Міністр юстиції Польщі Збіґнєв Зьобро назвав рішення ЄС "актами беззаконня". А в опозиції кажуть, що "карати місцеві громади за дурні рішення, які приймають їхні ради, не є добре".

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда, який виграв вибори 12 липня, під час своєї кампанії серед іншого робив акцент і на "традиційних цінностях", а ЛГБТ називав "ідеологією, гіршою за комунізм" (пізніше, щоправда, він заявив, що його слова вирвали з контексту, а насправді він за рівність).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии