События в миреwww.eurointegration.com.uaSep 29

ЄС остаточно схвалив фонд на 5 млрд євро для підтримки країн-членів у зв’язку з Brexit

nk_hauz/wG9zvuHnR.jpeg

Рада ЄС фінально схвалила створення фонду обсягом 5,4 млрд євро, що має допомогти країнам блоку подолати негативні наслідки виходу Британії з Євросоюзу.

Про це повідомили у пресслужбі інституції, пише "Європейська правда".

Обсяги допомоги розраховані за цінами 2018 року і призначені для того, щоб компенсувати додаткові витрати, втрати та інші негативні ефекти внаслідок виходу Сполученого Королівства з ЄС - як, наприклад, ускладнення ланцюжків постачання, нові витрати на митні перевірки та адміністративні процедури.

Кошти можуть бути виділені як приватним, так і державним компаніям. Призначенням може бути підтримка малого й середнього бізнесу, регіонів або місцевих громад, які, наприклад, залежали від риболовлі у британських водах; заходи для підтримки створення робочих місць і реінтеграції в місцевий трудовий ринок громадян країн ЄС, які до Brexit мали роботу в Британії тощо.

"Найбільша сума, 4,5 млрд євро, розподіляється залежно від важливості торгівлі з Британією, 656 млн - залежно від важливості риболовлі у виключній економічній зоні Британії, і 273 млн - залежно від важливості сусідських зв’язків прибережних регіонів країн з Британією", - зазначають у повідомленні.

Виділення більшої частини коштів планується трьома щорічними траншами у 2021-2023 роках, і решти - до 2025 року з можливим коригуванням.

Виділення такого пакету підтримки Європарламент схвалив 15 вересня. Остаточне рішення Ради ЄС має бути опубліковане і набуде чинності у першій половині жовтня.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи