ЄС продовжив на пів року санкції проти фігурантів «списку терористів»
События в миреwww.ukrinform.ua9 дней назад

ЄС продовжив на пів року санкції проти фігурантів «списку терористів»

Євросоюз переглянув перелік осіб та організацій, на яких поширюються обмежувальні заходи ЄС, спрямовані на боротьбу з тероризмом, та продовжив дію цих санкцій на наступні пів року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Європейської ради.

«Рада ЄС сьогодні оновила так званий терористичний лист, який включає персон, групи та установи, які є суб’єктами обмежувальних заходів з огляду на боротьбу з тероризмом. 14 осіб та 21 група та установа, що входять до цього переліку, є суб’єктами заморожування фондів та інших фінансових активів в ЄС. Операторам ЄС заборонено надавати їм фонди або економічні ресурси», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Рада ЄС встановила такий перелік на виконання Резолюції РБ ООН 1373/2001, ухваленої після терористичної атаки на США 11 вересня 2001 року. Євросоюз регулярно уточнює цей санкційний список, не рідше одного разу на шість місяців, на основі постійного обміну інформацією між країнами-членами щодо нових фактів або подій, що мають відношення до цього переліку.

Цей санкційний режим є відмінним від обмежувальних заходів, які ЄС виконує в рамках імплементації рішень Ради Безпеки ООН 1267 (1999), 1989 (2011) та 2253 (2015), що спрямовані проти Аль-Каїди та ІДІЛ. ЄС також має власний санкційний режим, який дозволяє застосовувати автономні санкції проти ІДІЛ та Аль-Каїди, а також проти персон і установ, що їх підтримують.

Як повідомлялося, «терористичний» перелік ЄС містить 14 осіб, які є громадянами Саудівської Аравії, Ірану, Нідерландів, Канади, Лівану, Австралії, Пакистану та Туреччини. До організацій та груп входять радикальні угруповання та їх військові структури: Хамас, Хізбалла, Робоча партія Курдистану (ПКК), Тигри визволення Таміл-Іламу (LTTE), Комуністична партія Філіппін та інші подібні утворення. До списку ЄС щодо терористичних організацій включене також управління внутрішньої безпеки міністерства Ірану з розвідки та безпеки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.
Луна-2
Я реально смотрю на вещи - И кличко и Парубий - это все представители партии П.Порошенко .Чокнутая Черновол сюда не подойдет по одной простой причине- она не религиозная фанатка - Здесь же подойдет либо реилигиозный фанатик - с националистическим углом зрения, готовый пожертвовать всем, ради торжества ( прости за высокопарные слова,) идеи, либо человек, который уже был у власти, и знает какие прибыли она ему принесет.Поэтому ставлю на Петра ...