ЄС спрощує умови отримання «блакитної карти»
События в миреzib.com.ua23 мая 2021

ЄС спрощує умови отримання «блакитної карти»

В Європейському Союзі всерйоз стурбовані нестачею висококваліфікованих кадрів. Тому вчергове переглянуть умови допуску іноземців на свій ринок праці.

Як повідомляє DW, представники Європарламенту та Ради ЄС уже досягли компромісу стосовно зміни правил отримання іноземцями «блакитної карти». Нову директиву тепер повинні офіційно затвердити, після чого у держав ЄС буде 2 роки на імплементацію її норм до національного законодавства.

Blue Card — це дозвіл на проживання та роботу в одній із 25 держав — членів ЄС (не беруть участь в угоді Данія та Ірландія) для висококваліфікованих громадян третіх країн. При цьому цей дозвіл діє тільки в тій країні, який його видав.

Однією з умов є пропонована претенденту зарплата. Цей показник планують зробити більш гнучким: його можна буде встановлювати в діапазоні від 100 до 160% середньорічної зарплати в країні.

Інша умова — наявність договору або юридично обов’язкової пропозиції роботи строком не менше року. Компроміс передбачає скорочення терміну до 6 місяців. Також простішим стане отримання «блакитної карти» для фахівців у сфері IT-технологій.

Ще одне спрощення торкнеться самозайнятих осіб — держави ЄС отримають можливість видавати і їм Blue Card. Зараз вони передбачені тільки для найманих працівників.

Члени сім’ї власника Blue Card можуть подати прохання про возз’єднання. Тепер планується дати необмежений доступ до ринку праці другому подружжю володаря карти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
неПетя
Голос с того света
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!