ЄС закликав учасників ядерної угоди з Іраном відповісти на занепокоєння країни
События в миреwww.ukrinform.ua04 июля 2020

ЄС закликав учасників ядерної угоди з Іраном відповісти на занепокоєння країни

Іран занепокоєний виконанням ядерної угоди іншими її підписантами, зокрема, Францією, Німеччиною і Великобританією.

Про це йдеться у заяві Високого представника ЄС Жозепа Борреля, яка оприлюднена у п’ятницю на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

"Я отримав лист від міністра закордонних справ Ірану, яке стосується проблем в імплементації з боку Франції, Німеччини та Великобританії відповідно до СВПД для розгляду спільною комісією з врегулювання через Механізм врегулювання суперечок, як це передбачено параграфом 36 Угоди. Як я зазначав раніше, Механізм з врегулювання суперечок вимагає інтенсивних зусиль від всіх сторін у дусі доброї волі. Як Координатор спільної комісії, я очікую, що всі учасники СВПД підійдуть до цього процесу в дусі рамкових домовленостей СВПД", - йдеться у заяві Високого представника ЄС.

Як йдеться у повідомленні, спільна комісія, яка несе відповідальність за виконання угоди за умовами договору, вперше з 2016 року зустрілася для обговорення виконання СВПД та розв'язання нагальних питань, які були винесені на розгляд учасників угоди її координатором (Високим представником ЄС – ред.)

"Оскільки ми наближаємось до 5-ї річниці СВПД, я хочу скористатися нагодою, щоб наголосити на важливості цієї угоди. СВПД є історичним досягненням глобальної архітектури ядерного нерозповсюдження, яке робить внесок у регіональну та глобальну безпеку. Я маю намір продовжувати працювати з учасниками СВПД та міжнародною спільнотою, щоб зберегти угоду". – наголосив Боррель.

Як вже повідомляв Укрінформ, СВПД щодо ядерної програми Ірану був укладений у Відні у 2015 році. Віденську угоду з Іраном підписали США, Велика Британія, Франція, Німеччина, РФ, Китай, а також Євросоюз. У травні 2018 року Сполучені Штати за ініціативи президента Трампа вийшли з угоди та відновили санкції проти Ірану.

14 січня поточного року міністри закордонних справ Франції, Німеччини та Великої Британії направили Високому представнику ЄС, який головує у СВПД, офіційний лист із запитом на активацію передбаченого "ядерною угодою" механізму врегулювання суперечок, який передбачає розгляд виконання Іраном власних зобов’язань у рамках СВПД під час засідань Спільної комісії з врегулювання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гост
Россия всех *бёт и дальше идёт.Берите с неё пример.убожества.
Весёлый Роджер
Ох який да нас шумер гарный прискакал! Мавпёнок цэ ты сынко? Шо опять у тоби приступ русофобии як у дядьки Шмули? Так ты как он поступай, головой по стенке постучи - полегчает! Или ещё можэ, в тиски кое шо зажать и як свинка повизжать! А вот пердун Шмуля так вже не можэ - пережал раз сильно, но не от тупости и алкоголя, а вид лютой ненависти до клятых москалей! Ос воно як!
Весёлый Роджер
Я Шмуля, не нарколог и не психиатр, не врач и не медбрат, а также ты мне не кум и не сват, но сдаётся мне, что ты не в себе, серьёзно, ну всё время цитаты про алкоголь и алкоголиков тут вставляешь, наверное, может быть ты человек со справкой из психушки или наркодиспансера, хотел бы тебя оскорбить или обидеть, но что толку мудаку это писать, по суди сам, от обсеральщика Петра, который здесь, если это не программа какая-то, то ты такой же больной или ещё бильше. Сало не роняй, убийцам твоим, запизденцам отдавай! Ну тем, шо не отдыхают и даже по выходным, грабят и убивают!
за дело
Картинка отпад! Что обьединяет древнеруських воинов и свинину? ))) Что свинина бы ла из свиньи что "древнеруськие воины" были свинособаками, а главное кололи их всех одним копьем!))))
Елена
Бабушка гэть того,с катушек слетела,такая же дура как и Весёлый Роджер,два сапога пара,ха.На президента такое говорить.
Макс
Ну да,забыли у маразматички спросить!!!!!!!!
Макс
Так держать!!!!!!!!!!