События в миреwww.epochtimes.com.uaAug 2

ЄС застерігає Туреччину від впровадження планів з відновлення окупованого міста-примари Вароша

nk_hauz/-mg4yv_madi1twdfkzax.jpg

ЄС застеріг Туреччину від реалізації своїх планів щодо міста-примари Вароша на Кіпрі. Брюссель розглядає ці плани як порушення резолюцій ООН і буде «використовувати наявні в його розпорядженні інструменти і можливості для захисту своїх інтересів», — говориться в заяві глави зовнішньополітичного відомства ЄС Жозепа Борреля, опублікованій у вівторок. У ній він засудив «односторонні кроки Туреччини».

Місто Вароша, колись відоме як «Перлина Середземномор'я», було покинуте й обгороджене протягом десятиліть. Воно розташоване на контрольованій Туреччиною території, безпосередньо в буферній зоні ООН між північною турецькою та південною грецькою частинами середземноморського острова.

Минулого тижня під час візиту до окупованої Туреччиною північну частину Кіпру президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган просунув плани з відкриття міста-примари і виступив за продовження розділу острова. Ці заяви викликали обурення міжнародної громадськості.

Кіпр розділений з 1974 року. У той час турецька армія окупувала північ після військового перевороту, вчиненого греками-кіпріотами. Кіпр є членом ЄС з 2004 року, але дія європейського законодавства призупинена в північній частині острова до вирішення конфлікту. ООН вже довгий час намагається виступити посередником, поки безрезультатно. Туреччина — єдина держава, яка визнає Турецьку Республіку Північного Кіпру, проголошену в 1983 році.

💬 Последние комментарии
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Серж
Пипец. Ещё не всё просвистели??? Я в ахуе!!!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
---
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!