ЄС застерігає від використання міграції для політичного тиску
События в миреwww.ukrinform.ua25 июня 2021

ЄС застерігає від використання міграції для політичного тиску

Лідери країн Євросоюзу в перебігу дводенної зустрічі у Брюсселі ухвалили резолюцію, яка передбачає посилення співпраці і партнерства з третіми країнами у сфері регулювання міграції.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у тематичній частині підсумкового документа саміту ЄС, яка оприлюднена на сайті Європейської ради.

«Європейська рада засуджує та застерігає від будь-яких спроб третіх країн використовувати мігрантів як інструмент для досягнення політичних цілей», - йдеться у документі.

Водночас Єврокомісії та високому представнику ЄС доручено вжити заходів для встановлення партнерства з країнами походження та транзиту мігрантів задля належного регулювання міграційних потоків та зменшення тиску на зовнішні кордони Євросоюзу.

ЄР рекомендувала Єврокомісії передбачити виділення не менше 10% Фінансового інструменту ЄС сусідства, розвитку та міжнародної співпраці NDICI для дій, що пов’язані з регулюванням міграції, включаючи посилення прикордонного контролю та боротьбу з нелегальними перевезеннями людей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.
Весёлый Роджер
Наша прелесть Луночка, вот так, просто, в двух словах, только что, изложила основы диалектики Гегеля: закон отрицания отрицания и закон единства и борьбы противоположностей. Умничка, что ещё сказать.
Весёлый Роджер
Опять Шмуля тяпнул фунфырик, куда тебе пить дедуля-мудуля! Труселя жиночие пидтяни. Пиди головки видику протри, ты и не знал свинорыл, шо там их несколько.
Весёлый Роджер
Даже по твоему тексту - "ЗНАЧИТЕЛЬНО!!! МОЛОЖЕ" и это про всего 12 лет разницы или в процентах цэ всего ~20%!!! А слово ЗНАЧИТЕЛЬНО - цэ коди превышает 50%!!! Всосал идиот? Ты Шмуля опять спиСдив не подумав! Это значит шо я прав, тому шо ты МУДАК, да ещё и ТУПОЙ и неграмотный вор-портяночник!