Єврокомісія 30 вересня презентує масштабний план управління міграцією
События в миреwww.ukrinform.ua6 дней назад

Єврокомісія 30 вересня презентує масштабний план управління міграцією

Європейська комісія має намір презентувати потужний план управління міграцією, який передбачає розроблення солідарної відповідальності членів ЄС у цій сфері.

Про це заявив заступник глави Єврокомісії Маргарітіс Схінас під час відеоконференції з міністром внутрішніх справ ФРН Горстом Зеєгофером, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами єврокомісара, 30 вересня буде представлений новий пакт щодо міграції та надання притулку. Він матиме три виміри. Перший - зовнішній - передбачає укладання угод з країнами походження біженців та створення умов, за яких люди не мусили б шукати кращої долі за кордоном.

Другий вимір – створення «потужної системи управління європейськими кордонами» з набагато більшою кількістю персоналу та технічних засобів».

І, нарешті, створення «системи постійної ефективної солідарності», що передбачає відповідальність усіх країн ЄС, а не лише тих, які приймають більшість біженців.

«Нам потрібна справжня солідарність у міграційній політиці», - наголосив Схінас.

За його словами, Європі необхідна спільна міграційна політика: «У 2016 році нам не вдалося домовитися, низка країн блокували домовленість. Результат ми бачимо сьогодні в Морії (табір біженців на грецькому острові Лесбос - ред.). Але Єврокомісія готова до другої спроби».

Єврокомісар розраховує на те, що ФРН зможе дати поштовх цій роботі під час голосування в Раді ЄС.

Зеєгофер своєю чергою нагадав, що Німеччина з 2015 року прийняла 1,73 млн біженців і продовжує приймати 300-400 людей за добу.

Окрім того, за його словами, ФРН працює з грецьким урядом щодо надання гуманітарної допомоги в таборі Морія, а також веде переговори з країнами ЄС про розподіл близько 400 неповнолітніх біженців без супроводу батьків, які були доправлені після пожежі з Лесбосу на материк. Понад половину з них погодилися взяти Німеччина та Франція.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
куку
та да крим сдали - ето факт
куку
яму выройте шоб було
ера
считаешь себя победителем...бо обо..ал ...ню...ню..
гость
Вообще-то "консервативная революция" - это из инстументария национал-социализьма и фасцизма. А народная мудрость гласит "бей по голове - остальное само отвалится". Именно поэтому, что 4-ый немецкий рейх, что 3-тья австро-венгерская, что 2-ая российская империи - будут разгромлены, и отнюдь не из-за неспособности консерваторов законсервировать свои протесты. Голова то у "империи" одна - и это показательно.
е
А кто такой Кучер в Харькове.. Назначенец киевский без году неделя как... Что он для города сделал за это время? Ровным счётом ничего. Только самопиар и стычки с Кернесом...
Луна-2
Турчита -Феличита свою страну предал. Он Крым из УКРАИНЫ РОССИИ передал.
Луна-2
"нет качеств,необходимых главе государства" -Зато есть страсть к предательству своей страны, своего народа, и хорошо заработать на этом.
Авторские статьи
Политикачас назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 1
Геополитика7 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика8 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика9 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика10 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика10 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире11 часов назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика12 часов назад
Директивное управление Украиной
События в мире12 часов назад
"Ребят, мы там в номере, когда вашего травили, орудие убийства оставили, можете себе забрать"