Єврокомісія допоможе Литві подолати міграційну кризу
События в миреwww.ukrinform.ua03 июля 2021

Єврокомісія допоможе Литві подолати міграційну кризу

Єврокомісія повною мірою солідарна з Литвою, яка постала перед штучно створеною та політично мотивованою міграційною кризою на кордоні з Білоруссю, і готова надати їй всю необхідну організаційну та фінансову допомогу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сьогодні під час зустрічі з пресою під час відвідання енергетичної підстанції в Литві заявила президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн, повний запис виступу якої оприлюднений на мультимедійному порталі ЄС.

«В тому що стосується Білорусі та міграції. У цьому випадку ми бачимо тенденцію, політично мотивовану тенденцію. Європейська Комісія і Європейський Союз стоять поряд з вами у ці важкі часи. Як ми говорили з президентом і прем’єр-міністром (Литви – ред.), ми будемо надавати більше підтримки через Frontex (Європейське прикордонне агентство – ред.), який вже тут присутній. Ми також хочемо надати підтримку через Європейський офіс підтримки притулку, у розв'язання процедурних питань», - зауважила фон дер Ляєн.

Вона зауважила, що розуміє запит від литовського уряду щодо фінансової допомоги для вирішення міграційної кризи. За її словами, багаторічний бюджет ЄС передбачає виділення для Литви допомоги у сумі 240 мільйонів євро, але ситуація, що наразі склалася на кордонах з Білоруссю, є надзвичайною.

«Ми також маємо надзвичайні фонди, які можуть стати в нагоді у цьому випадку. Одна річ є абсолютно певною - ваші занепокоєння і ваші проблеми, які ви зараз маєте в Литві, є нашими європейськими проблемами та нашими занепокоєннями. Тож я хочу ще раз наголосити – ми на вашому боці у ці непрості часи», - додала президент Єврокомісії.

Під час цієї ж прес-конференції президент Литви Ґітанас Науседа (Gitanas NAUSEDA) наголосив на тому, що нелегальна міграція з боку Білорусі потребує запобіжних заходів та покращення прикордонного контролю, а також інституційної співпраці в рамках усього Євросоюзу, включаючи дипломатичні, політичні та фінансові зусилля.

«Така координація має величезне та вирішальне значення у тому, щоб припинити це явище якомога швидше. Підстави для такої кризи були створені білоруським режимом навмисно, щоб відкрити мігрантам вільний доступ до території ЄС», - сказав Науседа.

Як повідомляв Укрінформ, на початку червня об’єктом міграційної атаки з боку Білорусі стала Литва, прикордонні служби якої стикнулися з різким зростанням кількості нелегалів з Іраку та Сирії, що прибувають з Білорусі. При цьому сотні мігрантів доставлялися і продовжують прибувати до Мінська щотижневими чартерними авіарейсами з Багдаду.

Таким чином режим Лукашенка відповів на запровадження нових санкцій ЄС за системні порушення прав людини та за піратство під час примусового приземлення європейського пасажирського літака компанії Ryanair.

26 травня під час виступу в парламенті Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що тепер західні країни мають самостійно здійснюватимуть контроль за наркотрафіком і нелегальною міграцією на кордоні з Білоруссю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!
Новый мировой порядок
В общем, все сводится к сворачиванию конкуренции, упразднению государст и постепенному сокращению населения.
е
Ха, ты хоть ОДИН пруф предоставила к своему постоянному словесному поноса??? Нет? А че тогда требуешь... Как ты к людям, так и к тебе...раз до такого недоумка не доходит, то это твои проблемы..кушай не обляпайся...