Єврокомісія посилює роботу щодо захисту прав жертв злочинності
События в миреua.interfax.com.ua25 июня 2020

Єврокомісія посилює роботу щодо захисту прав жертв злочинності

Єврокомісія (ЄК) представила в середу свою першу стратегію забезпечення гарантії прав усіх жертв злочинності.

"Занадто багато жертв злочинності, яких не почули і які не мають доступу ні до правосуддя, ні до адекватної допомоги. Європейський союз стоїть на захисті жертв. Запропонована сьогодні стратегія спрямована на те, щоб дати їм необхідні кошти, і приділяє особливу увагу найбільш уразливим із них, таким, як ті, хто пережив насильство або злочини на грунті ненависті за ознаками статі", - заявила заступник голови ЄК Віра Юрова.

Вона бачить завдання Єврокомісії в тому, щоб мобілізувати держави-члени на повне дотримання прав жертв без додаткових умов або обмежень. Нова стратегія покликана гарантувати, щоб всі жертви злочинності могли повністю скористатися своїми правами, в якому б місці Євросоюзу не було вчинено правопорушення.

Ця стратегія визначає на п'ять років виконання двох головних цілей: дати жертвам кошти заявити про злочин, вимагати відшкодування збитків, і в кінцевому підсумку, подолати наслідки злочину, а також працювати з усіма зацікавленими сторонами, яких стосується захист прав жертв.

"Виходячи з епідемії COVID-19 і наступних недавніх заходів ізоляції, що призвели до зростання домашнього насильства, сексуальних зловживань щодо дітей, кіберзлочинності та злочинів, мотивованих ненавистю на ґрунті расизму і ксенофобії, особливо важливо, щоб правила підтримки і захисту жертв також діяли стійко в кризових ситуаціях", - йдеться в комюніке Єврокомісії.

Згідно з документом, ЄС має солідний комплекс правил щодо захисту прав жертв. Проте, жертви злочинності, як і раніше, не можуть повністю скористатися ними. "Відправним пунктом має стати краще застосування правил ЄС на практиці", - говорять в Брюсселі.

Єврокомісія розраховує надати до 2022 року додаткові пропозиції з метою посилити ці правила.

Оприлюднена в середу стратегія визначає п'ять пріоритетів. Це ефективний взаємозв'язок з жертвами і створення оточення, яке дозволяє їм заявляти про злочини. Передбачається також покращувати захист і підтримку найбільш уразливим жертвам. Стратегія передбачає забезпечення доступу жертв до компенсації збитків. Також будуть посилюватися співпраця і координація між усіма учасниками процесу гарантії прав жертв. Нарешті, в Єврокомісії планують підсилювати "міжнародний вимір прав жертв".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Немножко перепутал с Нино Рота и посмотрел мультик "Контакт". Прикололся по полной. ГГ в расклешенных джинсах, ботах как у Ковердейла на концерте и стильном шарфике. А это самый "застой застоя", 78-ой год. Что там всякие мировичи про СССР писдят? Моды не было? Все серые одинаковые? Цензура?
Игбун Хохлов
Не їж тата, тато не їжак.
vv
)))))))))))))))))))))
Оззи
Пора ему фамтлию менять на Некурибамбук...
Ъ
Поющие играющие красивые светлые . Царство Небесное .
Весёлый Роджер
Что же там у вас курят такое чи пыхают чи таблетки ням-ням сосут, шо так хлопцев колбасит? А на чём можно на море воевать? На танках чи на гвинтокрилах? Кораблей же осталось, ровно полтора корыта, да и та не намыта? А где в море живёт в щирой чи сощуренной xoxляндии мирное население? На сваях что ли як папуасы? Откуда там огромные потери мирного населения при войне на море? Явно новые таблетки подвезли, ну иначе бы москали напали бы ещё ШЕСТЬ лет назад на Салоедный мореманов!
гость
А чего эта дура на фото с тапками стоит? Кружевные трусы уже не актуальны? Или глядя на неё, никто не позарится на неё ни в трусах, ни без трусов. Судя по внутреннему содержанию голов майданутых, нынче на белмайдане тапки актуальны.