События в миреwww.ukrinform.uaApr 28

Єврокомісія представила нову стратегію добровільного повернення мігрантів

Єврокомісія представила у вівторок першу Стратегію ЄС з організації добровільного повернення до країн походження мігрантів, які не мають права перебувати на території ЄС, що передбачає також створення умов для їх реінтеграції у суспільство після повернення.

nk_hauz/-mzltremzpbpbixsmv86.jpg

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у вівторок на сайті Європейської Комісії.

«Європейська Комісія ухвалила першу стратегію ЄС із добровільного повернення та реінтеграції. Ця стратегія сприятиме добровільному поверненню та реінтеграції як складових спільної системи ЄС з повернення та ключових завдань нового Пакту ЄС із міграції та притулку. Вона запроваджує практичні заходи для вдосконалення правового та операційного поля для повернення (мігрантів) з ЄС та з країн транзиту, поліпшення умов для такого повернення та створення програм реінтеграції», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, добровільне повернення та реінтеграція будуть ключовими аспектами партнерства у сфері міграції з третіми країнами, включаючи розвиток їх спроможностей, підготовку персоналу для роботи з мігрантами, підтримку зусиль таких держав у вирішенні особливо економічних, соціальних та психологічних проблем для людей, що вирішили повернутися. Це стосується також надання допомоги країнам транзиту, де на шляху до Європи були затримані мігранти, щоб стимулювати їх добровільне повернення у країни походження.

Крім цього, у двосторонніх відносинах з такими третіми країнами походження мігрантів ЄС Євросоюз зміцнить зусилля з поєднання програм добровільного повернення та реінтеграції мігрантів із програмами допомоги та розвитку, що здійснюються за допомогою ЄС.

«ЄС має створити цілісну екосистему такого добровільного повернення, яка має вбирати співпрацю у сфері реадмісії, вдосконалення роботи державних органів, забезпечення (прикордонного агентства ЄС) Frontex новим операційним мандатом та призначення координатора ЄС з питань повернення. Представлена сьогодні стратегія добровільного повернення є частиною цього пазлу, розв’язання якого потребує універсального та скоординованого підходу країн-членів», - зауважив з цього приводу віцепрезидент Єврокомісії Маргаритіс Шинас.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!