Єврокомісія представила нову стратегію добровільного повернення мігрантів
События в миреwww.ukrinform.ua28 апреля 2021

Єврокомісія представила нову стратегію добровільного повернення мігрантів

Єврокомісія представила у вівторок першу Стратегію ЄС з організації добровільного повернення до країн походження мігрантів, які не мають права перебувати на території ЄС, що передбачає також створення умов для їх реінтеграції у суспільство після повернення.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у вівторок на сайті Європейської Комісії.

«Європейська Комісія ухвалила першу стратегію ЄС із добровільного повернення та реінтеграції. Ця стратегія сприятиме добровільному поверненню та реінтеграції як складових спільної системи ЄС з повернення та ключових завдань нового Пакту ЄС із міграції та притулку. Вона запроваджує практичні заходи для вдосконалення правового та операційного поля для повернення (мігрантів) з ЄС та з країн транзиту, поліпшення умов для такого повернення та створення програм реінтеграції», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, добровільне повернення та реінтеграція будуть ключовими аспектами партнерства у сфері міграції з третіми країнами, включаючи розвиток їх спроможностей, підготовку персоналу для роботи з мігрантами, підтримку зусиль таких держав у вирішенні особливо економічних, соціальних та психологічних проблем для людей, що вирішили повернутися. Це стосується також надання допомоги країнам транзиту, де на шляху до Європи були затримані мігранти, щоб стимулювати їх добровільне повернення у країни походження.

Крім цього, у двосторонніх відносинах з такими третіми країнами походження мігрантів ЄС Євросоюз зміцнить зусилля з поєднання програм добровільного повернення та реінтеграції мігрантів із програмами допомоги та розвитку, що здійснюються за допомогою ЄС.

«ЄС має створити цілісну екосистему такого добровільного повернення, яка має вбирати співпрацю у сфері реадмісії, вдосконалення роботи державних органів, забезпечення (прикордонного агентства ЄС) Frontex новим операційним мандатом та призначення координатора ЄС з питань повернення. Представлена сьогодні стратегія добровільного повернення є частиною цього пазлу, розв’язання якого потребує універсального та скоординованого підходу країн-членів», - зауважив з цього приводу віцепрезидент Єврокомісії Маргаритіс Шинас.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шухер
Пользователям запрещённых русских соцсетей в Украине грозит задержание и обмен на пленников лднр.
КОТ
Быстрее бы недогосударство исчезло с карты мира и все вздохнули бы облегчено!!!
Коса и камень
Какой правдой? Это ж махровые патриоты. В их убийстве обвиняют агентов Кремля... А правды тут никогда не было и нет. "Ложь и зло - погляди, как их... лица грубы".
Бремя белого человека
Не пали контору! Ты мешаешь нести свет факела демократии и слово истины отсталым народам в леса Амазонки!
кипчак
"Ах, обмануть меня не трудно!.. Я сам обманываться рад!" Для малообразованныи и малокультурных, воровство, подлог, обман - обычное дело. Врут, как дышат. Однако, рано или поздно, правда вытесняет бессовестную ложь.
Миротворчество
Тю! Так пусть в Афганистане сами разбираются как им жить. Они ж раньше без ценных советов жили и дальше будут жить исключительно так как у них получится. А с другой стороны, тоже могут других поучить жизни. Но это, почему-то, называют терроризмом.
кипчак
Какой прогресс! До этого в неполживых украинских СМИ больше ходила версия о том, что телеканал сам себя обстрелял. Еще один пример для сравнительной таблицы преступлений помаранчево-гидных, когда первоначальная версия кардинально расходится с действительностью, доказательствами и фактами. До окончательного предъявления нроду правды далеко, но ее все труднее скрывать и фальсифицировать.