События в миреwww.eurointegration.com.uaJun 2

Єврокомісія представила план зміцнення Шенгенської зони

nk_hauz/-mbbu4wdbmueufpomqhd.png

Європейська комісія представила нову стратегію щодо зміцнення Шенгенської зони - найбільшої зони вільного пересування у світі.

Як повідомляє "Європейська правда", документ представлений на сайті ЄК.

Стратегія пропонує забезпечити ефективне управління зовнішніми кордонами ЄС за допомогою розгортання Постійного корпусу Європейської прикордонної і берегової охорони; забезпечення функціональної сумісності інформаційних систем для управління кордонами та міграцією до 2023 року; і майбутню пропозицію про переведення заяв на візу і проїзних документів в цифрову форму.

Комісія також закликає законодавців швидко прийняти пропозицію Нового пакту про міграцію та притулок про перевірку людей, які перетинають кордон без дозволу.

Документ передбачає зміцнення Шенгенської зони зсередини, "оскільки тісна співпраця між державами-членами щодо запобігання та боротьби із загрозами безпеці має вирішальне значення для підтримки і компенсації відсутності контролю на внутрішніх кордонах".

Нові ініціативи будуть включати Кодекс співпраці поліції ЄС; модернізація системи "Prüm" для обміну інформацією про ДНК, відбитки пальців і реєстрації транспортних засобів; і поширення використання попередньої інформації про пасажирів на рейси усередині Шенгенської зони.

Комісія пропонує переглянути Шенгенський механізм оцінки та моніторингу та Шенгенський прикордонний кодекс, щоб підвищити стійкість до серйозних загроз, забезпечивши тісну координацію і ввівши необхідні гарантії, щоб відновлення внутрішніх прикордонних перевірок залишалося крайнім заходом.

Стратегія визначає, що майбутнє Шенгенської зони має передбачати розширення на ті держави-члени ЄС, які ще не є її частиною.

У Шенгенській зоні проживає понад 420 мільйонів осіб в 26 країнах.

💬 Последние комментарии
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.
Весёлый Роджер
Это ты Шмуля, педрила-пердун всё в 3-х литровой банке хранишь, доллары рядом с партбилетом - тоже мне блин, вор-коммуняка, продажная собака! Пыди бандеровцам фуй пососи, да скидки попроси!
Алоха
Товарищ Шариков, само это понятие утратило актуальность сто лет назад, после убийства хозяина земли русской жидо-большевиками.
Весёлый Роджер
Да не пиСди МУДАК, ты же сам Шмуля писал склеротик пердун, шо кружевные труселя одеваешь в холода поверх обоссанных да обосраных ворованых кальсон, когда-то голубого цвета, а сейчас желтоватого. Ты классический алкаш-педрила, тому и во всех это видишь!