Єврокомісія презентувала план економічного відродження для Молдови
События в миреwww.ukrinform.ua03 июня 2021

Єврокомісія презентувала план економічного відродження для Молдови

Європейська комісія оголосила сьогодні план економічного відродження після кризи COVID-19 для Республіки Молдова, який передбачає надання країні протягом трьох років 600 млн євро макрофінансової допомоги, кредитів та грантів.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у середу на сайті Європейської комісії.

«План економічного відновлення для Республіки Молдова дозволить мобілізувати до 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги, грантів та інвестицій, у супроводі необхідних фінансових гарантій. Це нове фінансування буде мобілізоване протягом наступних трьох років для розвитку інвестицій та сприянню стійкому та інклюзивному відновленню країни після кризи COVID-19», - ідеться у повідомленні.

Як зазначається, план має п’ять головних складових: менеджмент державних витрат та економічне управління; конкурентоспроможна економіка, торгівля та підтримка малих та середніх підприємств; розвиток інфраструктури; освіта та ринок праці; верховенство права та судова реформа. Він передбачає підтримку ключових структурних реформ, включно з реформою судочинства і боротьбою проти корупції.

«Республіка Молдова зараз знаходиться на перехресті. Запропонований ЄС план економічного відродження є проявом безпрецедентних зусиль, щоб допомогти цій країні на шляху до відновлення та у просуванні амбітного порядку денного реформ, в інтересах всіх її громадян», - зазначила з цього приводу президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, Молдова увійшла до 10 країн-партнерів, яким ЄС у 2020 році в рамках ініціативи «Команда Європи» виділив макрофінансову допомогу в обсязі 3 млрд євро – за цією програмою Молдова отримала 100 млн євро. Загальна допомога від ЄС, яку Молдова отримала лише протягом минулого року для подолання економічного шоку внаслідок пандемії, сягнула 127 млн євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
НЕ ВРИ САМА СЕБЕ
Нет в тебе благородства! Паскудство одно! Так что петля тебя ждёт. Петля!
Елена
Шо там с интервентами,как там дела,на том фронте?за Чубайса и его подписку, покровительство Путина ты отписался, давай интервентов,на блюдечке с голубой,хе, каёмочкой.ждем-с.
Елена
Не надо переводить мне украинские слова,я понимаю,нет, лучше расстрел,так благороднее.
Елена
Ты с тем газом и трубами как дурак с писаной торбой носишься, всё время о них пишешь,снятся они тебе,это козлоослик паранойя какая-то ей богу,сходи к врачу.проверься.
ОГЛЯНИСЬ еЛЕНА
,,елена,, оглянись! Вертухаи у тебя за спиной! И уже приготовили для тебя зашморг, -удавку! Если что то брякнешь не угодное им, удавят тебя с удовольствием!
Весёлый Роджер
И в Америки работы ему не давали, его конёк ДБА, он так и НЕ построил там НИЧЕГО, а занялся он тем, во что никто тогда не верил - гвинтокрылы, посему и дали ему этим заниматься. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Не у меня, а у Сени Яйценюха! Напомнить тварь про то, как он звиздил, кто победил немцев? Да он такой же, как и твой Зеля хитродупый жидобандерёнок, що тупых щирых xoxлoв наЭбает и успешно! Или ты тоже про него вже забыл? Ну ты и дэбил! А как там экс.министр Продан? Вже сидит? В Италии, на своей вилле?