Єврокомісія створить Союз ринків капіталу з метою виведення Європи з кризи
События в миреmind.ua24 сентября 2020

Єврокомісія створить Союз ринків капіталу з метою виведення Європи з кризи

Європейська комісія запропонувала план дій з розвитку в ЄС Союзу ринків капіталу (CMU) з метою забезпечити вихід Європи з економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, передає FinMarket.

«Зараз у нас 27 національних ринків капіталу, які не сильно розвинені і не інтегровані. Це особливо важливо в світлі Brexit, оскільки найбільший фінансовий центр Європи виходить з єдиного ринку. І це справжня проблема, якщо подивитися, скажімо, на Сполучені Штати, де компанії процвітають на ринках капіталу», – сказав на прес-конференції виконавчий заступник голови Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Він висловив тривогу у зв'язку з тим, що успішні компанії схиляються до переїзду в зв'язку з труднощами фінансування в ЄС. Це веде до втрати робочих місць.

Великі й інтегровані ринки капіталу, на думку виконавчої колегії ЄС, сприятимуть відновленню економіки, і будуть гарантувати підприємствам – особливо малим і середнім – доступ до джерел фінансування, а вкладникам – впевненість у можливостях інвестувати в майбутнє.

Процвітаючі ринки капіталу підтримають перехід Європи до «зелених» і цифрових технологій. Союз ринків капіталу також має вирішальне значення для міжнародної ролі євро.

«Сьогоднішній план дій спрямований на усунення деяких перешкод на шляху до єдиного ринку капіталу», – запевнив Домбровскіс.

Єврокомісія висунула 16 ініціатив для формування Союзу ринків капіталу. Зокрема, вона планує створити єдину точку доступу інвесторів до даних європейських компаній, заохочувати страхові компанії і банки в збільшенні інвестицій в підприємства ЄС, зміцнити захист інвестицій в умовах великої кількості транскордонних інвестицій в ЄС; прагнути до застосування єдиних правил для фінансових ринків в ЄС.

У наступному році ЄК запропонує закон, покликаний досягти цих цілей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..