События в миреwww.ukrinform.ua13 нояб.

Єврокомісія ухвалила надзвичайний план на випадок продовольчої кризи

nk_hauz/Lw8hft5ng.jpeg

Єврокомісія ухвалила надзвичайний план дій для збереження системи постачання продовольства та забезпечення продовольчої безпеки в умовах кризи.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена сьогодні на сайті Єврокомісії.

«За наслідками кризи COVID-19 ЄС має намір підвищити координацію на європейському рівні, щоб не допустити нестачі продовольства для громадян в часи кризи. Надзвичайний план, що був ухвалений сьогодні, визначає існуючі недоліки та пропонує дії для підвищення готовності на рівні усього ЄС. З цією метою Єврокомісія створить Європейський механізм готовності та відповіді на кризи продовольчої безпеки (EFSCM). Це буде група експертів у галузі стійкості ланок постачання продовольства, яка буде координуватися Європейською Комісією та обмінюватися даними та кращим досвідом», - йдеться у повідомленні.

Надзвичайний план дій ЄС у сфері продовольчої безпеки складається з урахуванням впливів від кліматичних змін та погіршення стану довкілля на виробництво продуктів харчування, а також ризиків, що пов’язані системою охорони здоров’я, кібернетичними загрозами або геополітичними зсувами, що можуть загрожувати стабільності ланок постачання продовольства.

Ключовим інструментом для покращення готовності ЄС до криз у сфері продовольства є налагодження взаємодії між всіма державними та приватними структурами, які є складовими єдиної мережі продовольчого постачання. У приватному секторі це включає фермерські господарства, підприємства риболовства та аквакультури, харчову промисловість, торговельні мережі, засоби транспортування та логістики. План передбачає залучення до організації стабільної мережі продовольчої безпеки відповідних структур на рівні ЄС, а також на рівні національної та регіональної влади у країнах-членах.

До складу Механізму EFSCM, що працюватиме за координації Єврокомісії, будуть включені експерти від країн-членів, а також з деяких третіх країн, для охоплення всіх ланок у ланцюгу продовольчого постачання та відпрацювання процедур та правил їх взаємодії в умовах кризи. Члени цієї структури будуть проводити періодичні зустрічі для оцінки поточного стану справ, та скликатимуться разом, за необхідністю, для реагування на кризи.

Як очікується, всі дії, що є необхідними для забезпечення стійкості ЄС на випадок криз продовольчої безпеки, мають бути відпрацьовані в період 2022-2024 років. Це включає прогноз, оцінку ризиків, систематизацію поточних даних (включаючи погодні умови, стан клімату стабільність ринків і т.і.), аналіз існуючих вразливостей та інфраструктурних потреб для їх усунення. Окрема увага буде приділена розвитку спеціалізованих засобів комунікації та координації дій між країнами-членами на випадок кризи, а також шляхам взаємодії ЄС із міжнародним співтовариством.

Як повідомлялося, після початку пандемії коронавірусу навесні минулого року країнами-членами були застосовані обмежувальні заходи та засоби перестороги, які, зокрема, призвели до певного переривання ланок постачання медичних товарів та продовольства, що призвело до їх тимчасового дефіциту у багатьох країнах-членах. Щоб усунути ці недоліки, Єврокомісія запропонувала країнам-членам скоординовані заходи із захисту цілісності Спільного ринку та збереження стабільного руху людей, послуг та товарів. Уроки, що були винесені після удару пандемії COVID-19, враховані у новому надзвичайному плані дій Єврокомісії на випадок продовольчої кризи.

💬 Последние комментарии
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Олежа Ляшка
Очком ответишь? Чувствую, да.
3020
Нападение обязательно будет и тебя, старую шлендру, посадят на кол, вырвав предварительно змеиный язык.
Луна -2
Добрый вечер Ро!Уже сделала 1 прививку -китайским короноваком ( почему китайским , думаю -он самый безопасный из всех этих вакцин) в среду -а 15 декабря -вторую Теперь по поводу энерговооруженности - пока веерного отключения -(тьфу - тьфу) не было.По поводу информации-спасибо. Дай БОГ-если сразу .и СПАСИБО ЗА ЗАБОТУ - БУДЕМ ЖИТЬ!!
Весёлый Роджер
На вопрос как всего промолчал? ЭЙ тварь? Так может ты Шмуля Сруля и есть Каменяр русофобный гивняр? Многоликий ты наш, ты же и жинка и рагуль, эй шизик - недолечанный ты пердуль дедуль? НО ГЛАВНОЕ СРАНЬ - ты проиграл и по полной! Сливай воду, гаси свет, беги делай панам остатний миньет!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там, когда будешь колоться? Как Кит, плавает, рыбу приносит чи тильки просит? А мышей? Как у нас с энерговооружённостью? Информацию тебе к размышлению! От Батьки до оккупированного рагулями и жидобандеровцами Куева кукева - всего 71 км по прямой, от клятых москалей - 190 км, чаму по прямой, а танки грязи не бояться! Скорость по пересечённой местности -50 км/ч, скорость по шоссе — 70 км/ч. Запас хода у Т90 - около 650 км, то есть заправок не надо, аж до Чопа хватит. То есть, вся эта САМАЯ Мощная Армия у Свите - продержится час чи два, ну а если сразу сдастся - то 15 минут! Вот и вся война ... а всяких там нацистких рагулей, ушлёпков в схронах, никто даже ловить не будет, их дронами будут выкуривать! Но уже не российские войска.
Луна -2
Знаете Е (ДОБРЫЙ ВЕЧЕР)-я почему -то думаю, что Россия не будет ужесточать правила въезда для украинских граждан - ( неисправимая оптимистка).а проблемы будет создавать именно Украина .а Вот почему не будет - знаете в России полно гастарбайтеров из Украины Думаю они пойдут по другому пути - запретят гастарбайтерам работать в России.К тому же в России есть кем заменить украинцев -теми же таджиками и белорусами. Тем некуда будет деться -как вернуться на Украину . Вот тогда и начнется закат эры нашего с вами любимого правительства .Обозленные люди могут бог знает что сделать, и к тому же корона. Так что будет интересно