События в миреwww.ukrinform.uaOct 14

Єврокомісія веде правовий діалог щодо «золотих паспортів» з трьома країнами

nk_hauz/-mj_hdmcbivhzm2qmlld.jpg

Єврокомісія уважно слідкує за практикою видання так званих «золотих паспортів», - громадянства або права на проживання на території ЄС, до якої вдаються уряди декількох країн, і наголошує на неприпустимості торгівлі громадянством ЄС в обмін на фінансову вигоду.

Про це у вівторок під час брифінгу для преси у Брюсселі заявив речник Єврокомісії з питань судової влади, рівності та верховенства права Христіан Віганд (Christian Wigand), повідомляє кореспондент Укрінформу.

Саме так речник відповів на запитання преси про реакцію Єврокомісії на намір Кіпру згорнути програму «інвестиційних паспортів» з 1 листопада поточного року.

«Президент фон дер Ляєн була дуже чіткою, коли заявила, що європейські цінності не є предметом для продажу. Єврокомісія кілька разів висловлювала занепокоєння щодо схем «інвестиційного громадянства», у тому числі безпосередньо владі Кіпру. Єврокомісія зараз розглядає схеми, що застосовується на Кіпрі, на відповідність до європейського законодавства, з огляду на ймовірне порушення правової процедури проти Кіпру», - сказав Віганд.

Він зауважив, що в рамках компетенції Єврокомісії проводиться моніторинг інвестиційних схеми щодо надання громадянства ЄС або права на проживання на території країн Євросоюзу.

«Ми перебуваємо в контакті та підтримуємо діалог з усіма країнами, що мають такі схеми. Протягом трьох минулих місяців з ними відбувся обмін (офіційними) листами. На політичному рівні ми маємо контакти з Кіпром, Мальтою та Болгарією у зв’язку із програмами надання громадянства за інвестиції», - сказав речник Єврокомісії.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....