Єврокомісія визначила ключові реформи для країн Балкан, які планують вступити до ЄС
События в миреwww.eurointegration.com.ua07 октября 2020

Єврокомісія визначила ключові реформи для країн Балкан, які планують вступити до ЄС

Європейська комісія опублікувала документ про політику розширення ЄС і Пакет розширення на 2020 рік, що включає звіти про прогрес шести країн Західних Балкан.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідний документ розміщений на сайті ЄК.

У комюніке Єврокомісії, схваленому державами-членами в березні 2020 року, викладені конкретні пропозиції щодо посилення процесу приєднання країн до ЄС.

"Достовірний прогрес в області верховенства закону залишається серйозною проблемою, яка часто корелює з відсутністю політичної волі. Повільна динаміка судової культури триває у всьому регіоні Західних Балкан без достатньої прихильності принципу судової незалежності. Загальні темпи боротьби з корупцією сповільнилися, а послужний список більшості партнерів далекий від виконання вимог для членства, в той час, як у сфері свободи вираження думок і плюралізму ЗМІ минулого року був найменший прогрес", - йдеться в документі.

Вперше Комісія оцінює загальну збалансованість переговорів про приєднання як з Чорногорією, так і з Сербією і пропонує подальші кроки. Це повинно дозволити міжурядовим конференціям надати форуми для політичного діалогу з реформ, підбити підсумки загального процесу приєднання та викласти плани на рік вперед, включаючи відкриття і закриття глав і можливі коригувальні заходи.

У випадку Албанії та Північної Македонії Комісія сподівається, що перші міжурядові конференції будуть скликані якомога швидше після затвердження рамок переговорів Радою ЄС.

Очікується, що Боснія і Герцеговина розгляне 14 ключових пріоритетів, що містяться у висновку Єврокомісії, при цьому поки зроблені лише деякі кроки.

Що стосується Косово, був досягнутий обмежений прогрес в реформах, пов'язаних з ЄС, "і важливо, щоб влада Косова подвоїли свої зусилля з просування європейським шляхом, в тому числі за допомогою виконання Угоди про стабілізацію та асоціацію".

Комісія також затвердила всеосяжний економічний і інвестиційний план для Західних Балкан, який спрямований на стимулювання довгострокового відновлення регіону, перехід до "зелених" і цифрових технологій, сприяння регіональному економічному співробітництву, прискорення економічного зростання і підтримку реформ, необхідних для просування на шляху до ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
Хоть в чем то мы первые. А еще по падению уровня жизни.
УКР
Он у нас целый год идет. Одна Верещук чего стоит: кошелёк или жизнь.
ГЫ
Мародер
е
Давай прямой вопрос отвечу, взамен ты обязана отвечать на прямые вопросы без твоих прибауток придурошных. Готова?
е
И ещё я хоть раз спросил твой адрес? Ссылку на это сюда давай. Боишься что за свою ругань и слова отвечать придётся?
е
И после такого ответа ты ещё будешь утверждать что ты не еврейка))). Перечисленные мной вопросы я задавал неоднократно, ответа от тебя не было ни разу..не отделаешься фразой что отвечала мол, а я не понял. Не было ответов от слова совсем! Тебе так жалко было окружающим дать инфу о дешевом бензине? Жаба задушила? Мне продолжать? Хорошо, вопрос о выплате налогов в бюджет Украины тобой лично был? Был..ответ где? Нет его... Продолжать?
е
В отличии от тебя я там бываю достаточно регулярно и могу сравнить ситуацию там и тут. ТВОЕ предложение съездить туда а потом поговорить было? Было. Я ещё тогда был готов обсуждать реальное положение дел, ты же как обычно слилась.. Опять склероз у тебя? Не было такого скажешь? Хочешь о России поговорить, давай.. О ценах, услугах, дорогах, доходах населения...слабо?
Авторские статьи