События в миреwww.eurointegration.com.ua26 мая

Єврокомісія закриє половину своїх будівель і планує віддалену роботу після пандемії

nk_hauz/-maztrfqxjragaycfjml.jpg

Європейська комісія планує закрити половину зі своїх 50 офісних будівель в Брюсселі до 2030 року, оскільки вона прагне об'єднати офісні приміщення та дозволити працювати з дому після пандемії.

Про це заявив єврокомісар з питань бюджету та адміністрації Йоганнес Ган, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

За словами Гана, Єврокомісія "значно скоротить кількість будівель протягом наступних 10 років" до 25 будинків у столиці ЄС.

Ган сказав, що ця "довгострокова політика будівництва до 2030 року" спрямована на те, щоб зробити Комісію "екологічнішої" за рахунок скорочення викидів в будівлях і "більш цифровою", зберігаючи роботу з дому як стандартну практику після закінчення пандемії коронавірусу.

"Як і всі державні та приватні організації, зараз ми шукаємо найбільш корисний баланс між офісною та домашньою роботою в довгостроковій перспективі ... це нова норма. Ми провели опитування, і понад 90% наших співробітників виступили за два-три дні на тиждень віддаленої роботи", - сказав Ган.

Попри закриття половини будівель, загальна площа офісних приміщень Комісії скоротиться лише на 25% - з майже 780 000 до приблизно 580 000 квадратних метрів - оскільки Комісія об'єднає політичні департаменти, які називаються генеральні директорати, в більш просторих будівлях.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...