Європейська комісія відкладе деякі кліматичні заходи в межах «зеленої угоди»
События в миреinfoindustria.com.ua23 апреля 2020

Європейська комісія відкладе деякі кліматичні заходи в межах «зеленої угоди»

Європейська комісія відкладе деякі кліматичні заходи в межах своєї «зеленої угоди» через пандемію коронавірусу, але терміни оприлюднення нового цільового показника викидів до 2030 року залишаються незмінними. Про це повідомляє Євпропейська правда з посиланням на Reuters.

Пандемія та економічна криза змусили виконавчий орган ЄС переглянути свої плани на 2020 рік, оскільки новий коронавірус вимагає термінової уваги до забезпечення економічного відновлення, тоді як більшість співробітників виконавчої влади ЄС перебувають вдома.

Ініціативи, включаючи плани щодо захисту біорізноманіття та реформи, спрямовані на підвищення стійкості сільського господарства, які повинні оприлюднити 29 квітня, можуть бути відкладені до кінця 2020 року.

Плани щодо надання допомоги блоку в адаптації до наслідків зміни клімату, поліпшення сталого лісокористування та надання споживачам більш повної інформації про переробку та ремонт продукції відкладаються на 2021 рік.

У даний час комісія переглядає свою програму роботи на 2020 рік у зв’язку зі спалахом коронавірусу. Ми плануємо представити оновлену програму роботи в найближчі тижні», — сказала представник ЄК.

Однак у проєкті переглянутого плану роботи говориться, що найтерміновішу кліматичну політику виконавчої влади ЄС не відкладатимуть.

Зокрема, йдеться про план запропонувати нову, більш амбітну кліматичну мету ЄС у вересні 2030 року.

Комісія має заохочувати більші скорочення викидів ЄС протягом наступного десятиліття, щоби поставити блок на шлях реалізації свого бачення «зеленої угоди», згідно з яким до 2050 року країни ЄС повинні вийти на нульовий рівень викидів парникових газів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
беда
Сережа вязкий пишет такие заумные статейки что у троллей уже мозг вытекает. Вот это перлы " Шайка воров во главе с Богуслаевым довела предприятие " , а ведь богуслай самый что ни наесть руський друг и завсегдатай.
обувной центр
С троли как переобуваются на лету! Во дают! Сначала кукарекали о том что хохлам закроют границы и не будут брать на работу, а теперь уже кукарекают совершенно другое
простая математика
"Цена газа в 2012 г. составит $416 за тыс. куб. м, - Клюев" 240 меньше 416 ? Не?
7
Какая модель такие как корбан продались США и скоро модели полный пи.дец .
7
уйдет петя голым в пустыню съедят его там пауки , и никто не узнает , в каком он холму там лежит . бедненький петюня .
7
А они и пропоют Щя ня вмерляяяяяяяяяяя !!!!! потом танец гопак для сугрева со словами не ужели нам писец .
НОВИЧОК-С ОДНАКО
А ЧЕГО ТАМ ОБЪЯСНЯТЬ? НОВИЧОК-С, ОДНАКО, И ВСЕ ДЕЛА! НУ, ТУПЫЕ ТОРМОЗА!