Європейські банки пережили найгірший період за десять років — Bloomberg
События в миреnews.finance.ua13 февраля 2021

Європейські банки пережили найгірший період за десять років — Bloomberg

Європейські банки пережили найгірший період за останні десять років через пандемію COVID-19. Прибуток 19 найбільших фінансових організацій ЄС 2020-го впав нижче ніж 10 мільярдів євро.

Про це повідомляє «Bloomberg».

Нині найгірший період для банків уже позаду і показники почали трохи поліпшуватися.

У липні минулого року Європейський центральний банк (ЄЦБ) рекомендував банкам єврозони приготуватися до важких часів, тобто не платити дивіденди до січня 2021-го. Сектор знизився більш ніж на 33 відсотки із січня до липня 2020 року.

Також є ймовірність відновлення виплати грошей акціонерам. Зі свого боку американські банки почувалися набагато краще. Так, Morgan Stanley і JPMоrgan отримали найвищий прибуток за всю свою історію.

Банк АBN Amro Bank NV (Нідерланди) відмовився від своїх дивідендів за 2020 рік, оскільки прибутку в розмірі близько 54 мільйонів євро у четвертому кварталі було недостатньо, щоб врятуватися від першого негативного результату з 2010 року. Повідомивши про свої «похмурі» результати, багато банків заявили про падіння кредитних резервів та хороший початок першого кварталу 2021-го.

«Безумовно, рік починається позитивно. На всіх напрямах, у роздрібній торгівлі ми все ще бачимо вплив обмеження, але вона добре тримається», — сказав глава SocGen (французький фінансовий конгломерат) Вільям Кадуш-Часінг.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....