События в миреua.news5 сент.

Європейський туризм обвалився на 75%: названо найпроблемніші галузі

nk_hauz/-mgpmpppxjl3sn2rod7k.jpg

Станом на червень 2020 року туристична сфера ЄС скоротилась на 75% порівняно з лютим. Однак після послаблення карантинних обмежень, сектор послуг, який знизився на 16%, почав відновлюватись.

За даними Євростату, найсильніше постраждали туристичні агентства та оператори (падіння на 83,6%), повітряний транспорт (мінус 73,8%), житло (обвал 66,4%) та сфера громадського харчування (зниження на 38,4%).

«Найбільше відновлення продемонстрував ресторанний сектор, за ним слід сектор розміщення. Повітряний транспорт трохи відновився, в той час як сектор туристичних агентств і туроператорів в червні залишився на тому ж рівні, що і в квітні», – заявили у Євростаті.

nk_hauz/-mgpmrxpmvintdvuzri9.png

У швейцарській Женеві вирішили спробувати збільшити потік туристів під час пандемії. Для цього місцева влада платитиме кожному туристу по 100 швейцарських франків (приблизно 93 євро) у вигляді подарункової карти, якою ті зможуть оплатити розваги, готелі та їжу.

Загальна сума збитків, яких пасажирським авіакомпаніям завдав коронавірус, може сягнути 253 мільярдів доларів. Втрачений дохід авіаперевізників у зв’язку з коронавірусом попередньо оцінюється в $30 млрд.  А туристичний сектор Європейського союзу через поширення коронавірусу за січень і лютий 2020 року втрачав по 1 млрд євро щомісяця.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .