Єврорада ухвалила резолюцію про боротьбу за чисте повітря
События в миреwww.ukrinform.ua06 марта 2020

Єврорада ухвалила резолюцію про боротьбу за чисте повітря

Глави держав та урядів ЄС на саміті у Брюсселі ухвалили окрему резолюцію, яка визначає політичні директиви щодо забезпечення чистоти повітря та боротьби з його забрудненням.

Про це повідомляє пресслужба Європейської ради.

"Хоча кількість людей, які страждають від забруднення повітря, суттєво зменшилася з 2008 року, цей чинник залишається найбільш поширеною причиною виникнення проблем зі здоров’ям у жителів ЄС. За оцінкою, воно (забруднення повітря - ред.) стає причиною передчасної смерті близько 400 тисяч людей щороку, при цьому жителі урбаністичних регіонів піддаються особливо високому ризику. Таке явище негативно впливає на всю екосистему", - йдеться у документі.

Рада ЄС наголосила, що встановлені раніше стандарти якості повітря, які визначали граничні норми забруднення, довели свою ефективність. Водночас можливості для покращення цієї системи не вичерпані. Європейська рада привітала ініціативу Єврокомісії щодо вдосконалення цього правового середовища, яке передбачає перегляд граничних норм шкідливих домішок у повітрі, а також регуляторні заходи із запобігання його забрудненню.

"Європейська рада наголосила на необхідності балансу між політикою щодо чистого повітря та іншими політичними напрямками. Це означає, що цілі щодо якості повітря мають бути повною мірою відображені в законодавстві ЄС щодо джерел викидів, а також у нових ініціативах в межах Зеленої угоди, включаючи "розумну" мобільність, "розумну" секторальну інтеграцію, відновлювану енергетику, реновацію будівель та системи побутового опалення, зміни в сільському господарстві та у промисловості", - наголошується у резолюції.

Лідери ЄС привітали намір Єврокомісії сприяти розвитку мобільності з "нульовими" викидами та пропозицію запровадити більш жорсткі стандарти щодо викидів для дизельних та бензинових автомобілів, а також зменшення забруднення атмосфери у секторах морського та повітряного транспорту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Чина Най да Опа
"Китай и Россия «преподнесли» ...один большой, другой толстый... прямо под нос США"
ЖИРУЕТ уКРАИНА
Вы полагаете, что оставшуюся свинину на 13 миллионов доляров скормили украинцам? А раньше своей свинины хватало!
Пилип Ок
Международный аэропорт Орли во Франции назвали в честь Пылыпа, если кто не знал...
ЭТО ДРУГОЕ
ЧУЖОЙ купила на 16,2 миллионов доляров, ПРОДАЛА КАК СВОЮ свинину на 3,1 миллиона доляров - вы не понимаете - ЭТО ДРУГОЕ
кипчак
Как тогда, так и сейчас, "очень много денег" неизвестного или незаконного происхождения для революционеров, эффективнее войн свергает законные првительства, царей, президентов. Там, где деньги поступают от капиталистов, якобы на развитие демократии, равноправие, промышленность и т.п., все заканчивается полным развалом и уничтожением этих самых достижений общества, которое погружается в гражданские войны, хаос, голод и прочие тяжелые последствия, с дальнейший многолетним восстновлением того, что первончально разрушили. Так и топчемся одними и теми же кругами, на превеликую радость спонсоров "демократии". Пока у них нет конкурентов, они в безопасности.
БОГАТЕЕТ уКРАИНА
Чужую свинину украина купила на 16,2 миллионов доляров, свою свинину продала на 3,1 миллиона доляров. ВОТ ЭТО БИЗНЕС!
е
О...Елена, работа как раз для тебя и тепло и все как ты любишь, о моряках своих забудешь...60-70 человек для той что обслуживала весь 6 флот то фигня, правда стара уже, но и нагрузка не та будет как в твоей молодости..