Єврорада ухвалила резолюцію про боротьбу за чисте повітря
События в миреwww.ukrinform.ua06 марта 2020

Єврорада ухвалила резолюцію про боротьбу за чисте повітря

Глави держав та урядів ЄС на саміті у Брюсселі ухвалили окрему резолюцію, яка визначає політичні директиви щодо забезпечення чистоти повітря та боротьби з його забрудненням.

Про це повідомляє пресслужба Європейської ради.

"Хоча кількість людей, які страждають від забруднення повітря, суттєво зменшилася з 2008 року, цей чинник залишається найбільш поширеною причиною виникнення проблем зі здоров’ям у жителів ЄС. За оцінкою, воно (забруднення повітря - ред.) стає причиною передчасної смерті близько 400 тисяч людей щороку, при цьому жителі урбаністичних регіонів піддаються особливо високому ризику. Таке явище негативно впливає на всю екосистему", - йдеться у документі.

Рада ЄС наголосила, що встановлені раніше стандарти якості повітря, які визначали граничні норми забруднення, довели свою ефективність. Водночас можливості для покращення цієї системи не вичерпані. Європейська рада привітала ініціативу Єврокомісії щодо вдосконалення цього правового середовища, яке передбачає перегляд граничних норм шкідливих домішок у повітрі, а також регуляторні заходи із запобігання його забрудненню.

"Європейська рада наголосила на необхідності балансу між політикою щодо чистого повітря та іншими політичними напрямками. Це означає, що цілі щодо якості повітря мають бути повною мірою відображені в законодавстві ЄС щодо джерел викидів, а також у нових ініціативах в межах Зеленої угоди, включаючи "розумну" мобільність, "розумну" секторальну інтеграцію, відновлювану енергетику, реновацію будівель та системи побутового опалення, зміни в сільському господарстві та у промисловості", - наголошується у резолюції.

Лідери ЄС привітали намір Єврокомісії сприяти розвитку мобільності з "нульовими" викидами та пропозицію запровадити більш жорсткі стандарти щодо викидів для дизельних та бензинових автомобілів, а також зменшення забруднення атмосфери у секторах морського та повітряного транспорту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Иудеи, не крестятся
гость
Да это отставник, спрятавшийся за женским именем. Типичный язык прпорщика, тупицы и нечистого на руку.
Колония
смотрящие у вас ? )))) и вы празднуете день независимости Украины???? Колония!
все продам
под шум карантина, продадим страну?
гость
Так ежели тестов на короновирус нет, заболевших не тестировали? Может, болеют не коронвирусом? Ну и дела.в Краине, как сажа бела. А чего предостаточно - так это ненависти к соплеменникам. А началось всё с "чемодан-вокзал" и "на гиляку". " Узнают вас по делам вашим". Ну и судить будут также - это из Писания.
Елена
Америка с Украиной!
Елена
Ах ,я ещё и еврейка по козлоослику,ну ничего против евреев не имею, вообще против какой-то национальности я не имею ничего против,ни против веры,ни против расы ,я за мир во всём мире и за всё хорошее против всего плохого.Слава Украине!