Євросоюз може ввести санкції проти Польщі: названа причина
События в миреglavred.info17 июля 2020

Євросоюз може ввести санкції проти Польщі: названа причина

Правляча партія Польщі Право і справедливість нехтує цінностями демократії, верховенства права і свободи на території держави. У зв'язку з цим проти Варшави можуть бути введені санкції Європейського Союзу.

Про це йдеться в доповіді комітету Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ, повідомляє інформагентство Reuters.

У доповіді йдеться про те, що у Польщі під керівництвом Право і справедливість погіршуються показники демократії, а також верховенства права та базових свобод. Комітет закликає 26 держав Євросоюзу ввести санкції проти Польщі через нехтування Варшавою базовими європейськими принципами. Такий крок апріорі може призвести до того, що Польща втратить виборчі повноваження в блоці.

Примітно, доповідь було оприлюднено за день до зустрічі країн-лідерів Євросоюзу, на якій повинні обговорюватися питання надання економічної допомоги країнам з метою відшкодування збитків, завданих коронавірусною загрозою. Європарламент планує затвердити спільний бюджет всіх країн ЄС у розмірі 1,1 трильйона євро і схвалити фонд економічного відновлення – 750 мільярдів євро.

Автори доповіді зазначили, що саме гарантії захисту демократії будуть однією з головних передумов для підсумкового затвердження пакету фінансової допомоги країнам. Більшу частину коштів нададуть лідери країн Євросоюзу, які мають намір пов'язати принципи поваги верховенства права та демократії з фондом економічного відновлення європейських держав.

Підкреслюється, що Польща і Угорщина відкидають такий підхід.

Раніше у Євросоюзі заявили, що тоді як економічні показники європейських країн погіршуються, Польща демонструє високий запас міцності, внаслідок чого індикатори рецесії в державі будуть найнижчими серед усіх країн, які входять до складу ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Сначала ты тварь Шмуля, мерзопакостная пиндосная подстилка признай, что РУССКАЯ вакцина это ВЫСОКО технологическое разработка и её производство!!! Ты же мразь писал шо в России тильки бензоколонка, шо там вже НЫЧОГО НИМА, а вот в Америке ... Ну и где твоя Америка? Да там же, где и Украина - в }|{опе, причём полной!
С
Какой смысл идти на выборы когда и так все изветсно. Нет правды и не будет .
Весёлый Роджер
ОЙ звиняйте менэ кАнечно! Чи я дико звиняюсь! А вы Ыщо один прозревший "гость" по поводу гарной пере_старелой дивчины Елен, он же прапор Шмуля_Елен у ворованных засраных кальсонах до колен? А можно вас трохи попытати, а як вы то поняли, шо вин трансвестит, можэ тому що вин тут свистит тай свистит, ну в смысле 3.14здит тай 3.14здит? «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…»
Гость
И не стыдно...
Весёлый Роджер
Да уж поможет! Уже шесть рокив пидсобляет, всё списанный хлам за дорого продаёт! НО хотя, нет - як тут писал один эбнутый старый тупой маразматик, що таки вин, писли принятия на грудь 5-ти фунфыриков, из окна побачил велыку литаку пиндосную с масками и дупными указками: «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Ось воно як! А тут гутарите шо вин ни мудак!
Гость
И такое бывает.
Гость
И только так.