События в миреmind.ua28 апр.

Євросоюз оштрафував три банки на $34 млн за змову при торгівлі облігаціями

nk_hauz/-mznmo75yb3n19tg3grp.jpg

Регулятор ЄС оштрафував Bank of America, Credit Suisse Group і Credit Agricole на суму близько 28,5 млн євро ($34 млн) за змову при торгівлі надсуверенними, суверенними і агентськими облігаціями США.

Як повідомляє Bloomberg, Bank of America отримав найбільший індивідуальний штраф в розмірі 12,6 млн євро, Credit Suisse був оштрафований на 11,9 мільйона євро, а Credit Agricole має виплатити понад 3,9 млн євро. Deutsche Bank також брав участь у картелі, але уникнув потенційного штрафу в розмірі близько 21,5 млн євро, оскільки першим проінформував ЄС про незаконну поведінку.

«Трейдери вступали в змову з приводу торгових стратегій, обмінювалися конфіденційною ціновою інформацією і узгоджували ціни, – заявила Маргрет Вестагер, комісар ЄС з питань конкуренції. – Поведінка інвестиційних банків обмежувала конкуренцію на ринку, на якому інвестиційні та пенсійні фонди регулярно купують і продають облігації від імені своїх інвесторів і пенсіонерів».

Регулюючі органи заявили, що штрафи показують, що ЄС «як і раніше повний рішучості боротися з практикою антиконкурентних дій на всіх ринках, включаючи фінансовий сектор».

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.