Євросоюз погодив фінансовий інструмент «Глобальна Європа»
События в миреwww.ukrinform.ua9 дней назад

Євросоюз погодив фінансовий інструмент «Глобальна Європа»

Європейський парламент та Португальське головування ЄС підписали сьогодні регуляторні правила, що встановлюють Інструмент сусідства, розвитку та міжнародного співробітництва – «Глобальна Європа» (NDICI-Global Europe) на період 2021-2027 років.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у середу на сайті Європейської Ради.

«NDICI-Global Europe є головним фінансовим інструментом для зовнішніх дій ЄС, і має найбільшу важливість у світлі важких економічних і соціальних наслідків пандемії COVID-19 для усього світу. З фінансуванням у 79,5 мільярдів євро у поточних цінах на період 2021-2027 років, що на 10 відсотків більше у порівнянні із попереднім бюджетним циклом, цей інструмент буде покривати співробітництво ЄС з усіма третіми країнами», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, інструмент NDICI-Global Europe складатиметься з трьох головних частин.

Перша – географічний компонент, який сприятиме розвитку співробітництва з країнами-партнерами в регіонах Європейського сусідства, регіоні Африки на південь від Сахари, охопить Азійський та Тихоокеанський, Американський та Карибський регіони.

Цей ресурс буде зосереджений на вдосконаленні системи управління, інклюзивному зростанні, досягненні кліматичних та природоохоронних цілей. Країни, що належать до Європейського сусідства, зможуть скористатися програмами у сфері європейської політики з підтримки та розвитку регіональної співпраці та інтеграції до внутрішнього ринку ЄС.

Загальне фінансування на цей напрямок передбачено в обсязі 60 мільярдів 388 мільйонів євро, з яких регіону Європейського сусідства призначається 19 мільярдів 323 мільйони євро.

Друга складова інструменту NDICI-Global Europe - тематична. Вона передбачає виділення 6 мільярдів 358 мільйонів євро на досягнення цілей сталого розвитку на глобальному рівні, включаючи розвиток громадянського суспільства. Програми ЄС будуть зосереджені на підтримці прав людини та демократії, стабільності та миру, а також на подоланні глобальних викликів у сфері здоров’я, освіти та професійної підготовки, захисту жінок і дітей, соціального захисту, культури, міграції та кліматичних змін.

Третя складова Інструменту міжнародного співробітництва ЄС – швидке реагування, на яке виділяється 3 мільярди 182 мільйони євро. Ця сфера охопить кризовий менеджмент, запобігання конфліктам та розбудову миру.

Інструмент NDICI-Global Europe створений як засіб, що дозволяє швидко та гнучко реагувати на розвиток подій у світі, що швидко змінюється. Для подолання неочікуваних криз та подій та швидкого реагування на нові кризи ця фінансова програма передбачає виділення резерву у 9 мільярдів 534 мільйонів євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
321
куй вам
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Авторские статьи
Политика10 минут назад
«На Украине пора выпускать антисептик от нацистской заразы...»
Политика10 часов назад
"Ты враг украинского народа". Как в Харькове травят и хотят уволить беременную девушку за критику украинизации 3
Геополитика20 часов назад
Президент США "совершает логическую ошибку "в разрыве отношений между Китаем и Россией
Общество21 час назад
В Европу по-пластунски, или Футбол с привкусом нацизма 8
Экономика21 час назад
Снизу постучались: Укро-​стат выдал статистику за 2020 год, от которой волосы ежиком 29
Политика21 час назад
Украинский посол в Германии вызвал новый скандал, в хамской манере поучая немцев «исторической справедливости»
Геополитика21 час назад
Судебно-карательный орган глобального управления продолжает действовать
Политикадень назад
СТАТУС ВЫШЕ КОЛОНИИ
Политикадень назад
Цирк «незалежности»