События в миреkurs.com.uaJul 27

Євросоюзу прогнозують мільярдні збитки через його ж закон

nk_hauz/-mfauyk2gwd_ivhjejws.jpg

Країни Євросоюзу будуть втрачати приблизно по 10,9 мільярда євро щорічно через власний новий закон про регулювання штучного інтелекту, повідомляє Лента.Ру.

Як пише CNBC, всього до 2025 року європейська економіка втратить 31 мільярдів євро, прогнозують фахівці. У таку суму обійдеться дотримання вимог розроблюваного закону, який вже називають найсуворішим у світі, що стосується сфери штучного інтелекту.

Запропонований у квітні Єврокомісією законопроєкт передбачає обмеження на використання штучного інтелекту з «високими ризиками» для суспільства. До них відносяться системи розпізнавання осіб або соціального моніторингу на зразок тієї, що працює в Китаї.

Найбільш небезпечні, на думку авторів, технології, пропонується заборонити до використання на території ЄС. Менш шкідливі (наприклад, голосові роботи та чат-боти) планується жорстко регулювати, або зобов'язати розробників попереджати користувачів. Найменш небезпечні технології, такі як спам-фільтри, поки не обмежуватимуть.

У кожній з 27 держав-членів ЄС будуть створені спеціальні комісії для оцінки ризиків використання тієї чи іншої технології. Ці ж органи будуть видавати ліцензії на їх використання.

На думку аналітиків, закон в разі прийняття загальмує розвиток технологій, а також змусить численні компанії збільшити витрати на створення альтернативних сервісів з метою уникнення порушень. Це в свою чергу позначиться не тільки на прибутковості компаній і зарплатах їх співробітників, але і на державних бюджетах. Від використання багатьох додатків доведеться зовсім відмовитися.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!