IKEA відмовиться від продажу одноразових батарейок для покращення екології
События в миреinnovation.24tv.ua01 октября 2020

IKEA відмовиться від продажу одноразових батарейок для покращення екології

Представники IKEA оголосили, що компанія припинить продавати лужні батарейки до жовтня 2021 року. Відтак всесвітня корпорація хоче на власному прикладі показати, що порятунок планети – стосується всіх та кожного.

IKEA хоче заохотити своїх клієнтів відмовитися від одноразових батарейок, натомість обрати дієву альтернативу – багаторазові батарейки-акумулятори, які можна заряджати. Фахівці запевняють, що на відміну від звичайних лужних батарейок, акумуляторні – набагато екологічніші, пише USA Today.

Компанія IKEA з вересня 2018 по серпень 2019 року продала близько 300 млн одноразових батарейок по всьому світу. Уявімо, що всі клієнти мережі відмовилися від лужних батарейок на користь акумуляторних і підзаряджали їх всього 50 разів – обсяг світових відходів можна було б скоротити на 5 тис. тонн на рік.

Менеджер IKEA Емілі Кнестер переконана, що покупці, яким необхідно часто використовувати батарейки, також отримають свою вигоду, якщо замінять їх на акумулятори. Ба більше, з часом можна досягти реальної економії. Це сприятливо позначиться і на навколишньому середовищі, і на гаманцях самих покупців.

Написать комментарий