События в миреpingvin.proAug 11

Ілон Маск знову став найбагатшою людиною світу

nk_hauz/waCEkCGnR.jpeg

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg Billionaires Index, який звітується в кінці кожного торгового дня на Нью-Йоркській фондовій біржі, засновник компаній SpaceX і Tesla, Ілон Маск знову став найбагатшою людиною планети. За останню добу стан Ілона Маска зменшився на $ 920 млн і становить $ 193 млрд. При цьому, за останній рік він розбагатів на $ 23.4 млрд. До речі, Ілон Маск раніше вже бував на верхівці рейтингу в січні 2021 року.

Друге місце утримує засновник Amazon і Blue Origin, Джеффрі Безос. Його стан оцінюється в ті ж $ 193 млрд. Французький магнат і глава групи компаній LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) Бернард Арно займає третє місце з результатом $ 175 млрд. На четвертому місці є Білл Гейтс, засновник технологічної компанії Microsoft, зі статком $ 148 млрд. Потім ідуть Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook ($ 134 млрд) і, Ларрі Пейдж та Сергій Брін, співзасновники компанії Google ($ 123 млрд та $ 118 млрд відповідно).

Окрім того, до першої десятки також входять Уоррен Баффет, американський інвестор ($ 105 млрд), Ларрі Еллісон, засновник і голова корпорації Oracle ($ 103 млрд) та Стів Балмер, колишній генеральний директор корпорації Microsoft ($ 103 млрд). Серед українських бізнесменів у перші 500 сходинок рейтингу входить лише одна людина – Рінат Ахметов (258 місце зі статком $ 9.76 млрд).