События в миреwww.ukrinform.ua10 мар.

Індія обурена дебатами щодо її сільськогосподарської реформи у британському парламенті

nk_hauz/-mvq7fafdpbyg31nt70_.jpg

МЗС Індії викликало Верховного комісара Великої Британії в країні через "необгрунтоване та тенденційне обговорення" індійської сільськогосподарської реформи та протестів фермерів у британському парламенті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Три нові сільськогосподарські закони, ухвалені владою Індії наприкінці минулого року, призвели до тривалих протестів фермерів.

Дискусія щодо цих подій серед законодавців Великої Британії в понеділок викликала обурення у Нью-Делі, який звинувачує британських парламентаріїв у втручанні у внутрішні справи Індії.

Міністр закордонних справ Індії Харш Вардхан Шрінгла заявив Александру Еллісу, який був призначений британським посланником на початку цього року, що дебати "були грубим втручанням в політику іншої демократичної країни"

Також, міністр порадив, британським парламентарям утримуватися від практики проведення дискусій "шляхом викривлення подій, особливо стосовно іншої демократичної країни".

Представник Великої Британії в Індії, відмовився коментувати цю ситуацію.

Як повідомляв Укрінформ, масштабна хвиля фермерських протестів триває в Індії вже кілька місяців через нові урядові ринкові реформи в аграрному секторі.

Як відомо, учасники протесту не задоволені трьома прийнятими у вересні законами, які передбачають ліквідацію посередництва та підвищення прибутків фермерів шляхом надання їм можливості продавати свою продукцію на комерційному ринку в будь-якій точці країни. Протестувальники вважають, що насправді ці закони дають велику владу перекупникам, загрожують незалежності селянських господарств, а також призведуть до скасування гарантованої мінімальної закупівельної ціни на сільгосппродукцію.

На думку багатьох фермерських спілок та селянських об'єднань, нові закони прийняті в інтересах великих агрокомпаній, які тепер поглинуть дрібних виробників. Кілька раундів переговорів з центральною владою поки ні до чого не привели: протестувальників цікавить лише повне скасування законів, в той час, як уряд готовий обговорювати лише поправки до них та відтермінування уведення законів у дію.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Демократия у нас, панове. Выбрали того, кто много обещал. Не понимая, что у народа слуг не может быть. Только избранники. Которые обязаны жить хорошо. Они и живут. Но таков наш выбор. Работать не хотим.
Кот
Танцювала рыба з раком,а петрушка з пастернаком... !
---
судя по тому что делает Зеленский Порошенко далеко не вчерашний.Все идет к повторению кремлевской смены власти-Путин-Медведев-Путин.Только на Украине другой принцип-Порошенко сделал все что только было возможно сделать для того что бы на**выборах победил** Зеленский...теперь тоже самое делает Зеленский....Ну а то что Порошенко ездит по миру на всяческие ОФФИЦИАЛЬНЫЕ форумы и от имени Украины что то там требует и дает советы это и есть доказательство .......
Ника
👍
Ника
Абсолютно верно!!
кипчак
Забавно. Карл Маркс под запретом, а литературное творчество нацистов и их почитателей в открытом доступе. Пропаганда вещь необходимая, если это правильная пропаганда, но когда она расходится с элементарной логикой - это яд для мозгов и души. Отличить адептов этих двух направлений легко даже внешне: отравленные - злобные, человеконенавистники, агрессивные, что отражается в мимике и чертах лица, призывают к войнам, революциям прочим радикальным средствам борьбы с оппонентами, а те, кто дружит с логикой, в первую очередь, критически оценивают себя, думают прежде чем сказать, пытаются детально разобраться в том, что говорит оппонент, доброжелательны, призвают к мирному решению проблем, уравновешены и т.п.
Елена
Хохлов он гнойный пидар, уточняю.