События в миреsprotyv.info10 нояб.

Індія отримала другу партію французьких винищувачів Rafale

nk_hauz/-mlktkqliuflzyzkcsku.jpg

Індійські Військово-Повітряні Сили поповнилися трьома французькими винищувачами Rafale. 4 листопада ввечері літаки прибули з Франції на авіабазу Джамнагар, за вісім годин подолавши відстань у понад 3 700 морських миль з трьома дозаправками в повітрі, інформує ресурс militarycabinet.

Ці літаки поповнили вже існуючу «п’ятірку» Rafale, прийнятих на озброєння у вересні.

Всього для потреб ВПС Індії закуплено 36 багатоцільових французьких винищувачів четвертого покоління, які розробила компанія Dassault Aviation.

За умовами угоди, Індії повинні бути поставлені 28 одномісних і вісім двомісних літаків Rafale.

Поставка усіх винищувачів за цим контрактом буде завершена до кінця 2021 року.

Довжина винищувачі Rafale становить 15,3 м, розмах крила — 10,9 м, маса порожнього літака — 10 т, а його бойове навантаження — 9,5 т.

Літак отримав 14 точок підвіски для озброєнь, може підійматися на висоту понад 15 км і з додатковими паливними баками має бойовий радіус близько 1 400 км.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))