Індія призупиняє дію туристичних віз через коронавірус
События в миреwww.unian.ua12 марта 2020

Індія призупиняє дію туристичних віз через коронавірус

Наземний рух буде проходити через "спеціально відведені пункти пропуску з надійними засобами перевірки".

Влада Індії призупинила дію всіх туристичних віз до 15 квітня і заявила, що буде поміщати в карантин мандрівників, що прибувають з семи країн, уражених вірусом, в рамках боротьби з коронавірусом.

Заборона набуває чинності 13 березня в порту відправлення. Для дипломатичних віз, віз для міжнародних організацій, робочих місць і проектів робиться виняток, передає kommersant. Всі туристи, включаючи громадян Індії, «прибулі або ті, які відвідали Китай, Італію, Іран, Республіку Корея, Францію, Іспанію та Німеччину після 15 лютого, будуть поміщені в карантин на мінімальний термін 14 днів», - йдеться в заяві. Безвізовий режим, що надається власникам карток «іноземне громадянство Індії», що охоплює близько 3 млн осіб з етнічних індійських сімей, що проживають за кордоном, був відкладений до 15 квітня. Наземний рух буде проходити через «спеціально відведені пункти пропуску з надійними засобами перевірки». У заяві уряду йдеться, що іноземні громадяни, які планують здійснити поїздку в Індію «з вагомих причин», можуть зв'язатися з найближчою індійської дипмісією. Кількість тих, що заразилися новим різновидом коронавірусу перевищило 121 тис. осіб, понад 4 тис. померло. Вірус розповсюдився далеко за межі Китаю, де він був вперше виявлений в кінці 2019 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Sars-cov-2
Галичанский скот,не астанавливайтесь.
Весёлый Роджер
Ильюхин2, спасибо за наводку, ну что тебе сказать - интересно, но УВЫ! я полный профан в данной теме генетики, не хочу высказываться и быть похожим на здешних всезнаек, тебе известных. И я не понимаю, как можно сейчас жить без ГМО – это нереально, или ехать в Сибирь, в землянку, хотя и там не избавишься от этого. Даже если будешь там ловить рыбу, где уверенность, что она не съела хлебушек с ГМО выброшенный туристами, ну и тд - вариации на эту тему. Так что всё очень грустно! А тут ещё нищеброды скакучии захотели разом стать бохатыми за чужой счёт. Готовые, лезть по головам своих близких и убивать ради этого. Одна печаль в жизни!
Илья
Из Китая тоже плохие новости. Закупил Китай у России 1,6 миллионов тонн с поставкой в ближайшие недели. Так что влажные мечты украинских нацистов о поражении России так и остались влажными мечтами. Россию завалить , это вам не ешака купить.
ТАКИЕ ОНИ УКРЫ ПОДЛЫЕ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся! Заразившись вирусом укры будут пытаться заразить как можно больше людей, но лечиться самим ума не хватит!
ОНИ НЕ МОЮТ РУКИ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся!!!
Shadows of Deep Purple
Она же дура, ребята, лучше всего свидомое говно не трогать, само исдохнет.