События в миреkurs.com.ua17 авг.

Індія вкладе трильйон доларів в протистояння з Китаєм

nk_hauz/lGFqeK7nR.jpeg

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді в неділю заявив, що Індія має намір інвестувати 100 трильйонів рупій (майже 1,4 трильйона доларів) в інфраструктуру, щоб прискорити економічне зростання і створити додаткові робочі місця, повідомляє Лента.Ру.

Як стверджує Bloomberg гроші витратять на різні види транспорту і на розвиток логістики. Третя за величиною економіка Азії веде протистояння за інвесторів з Китаєм, і тому потребує будівництва доріг і портів, які поліпшать внутрішній ланцюжок поставок і ефективно підключать її до міжнародного.

Саме логістика, за словами експертів, є перешкодою для розвитку інфраструктури в Індії. Виділені гроші повинні підтримати індійську промисловість і зробити її більш конкурентоспроможною на світовому ринку.

Такі масштабні вкладення пов'язані з високими цілями по експорту на цей фінансовий рік: уряд розраховує на 400 мільярдів доларів (при 290,6 мільярда доларів за минулий рік). Нарендра Моді також повідомив, що країна в наступні 25 років скоротить імпорт енергії та знизить викиди вуглецю.

"Для того, щоб Індія була самостійною, необхідно, щоб вона стала енергетично незалежною", - заявив прем'єр-міністр.

За його словами, до 100-річчя своєї незалежності країна зможе самостійно забезпечити себе енергією і перетвориться в глобальний центр використання екологічно чистого водню в енергетиці.

Зараз Індія є третім за величиною споживачем та імпортером нафти у світі, яка обходиться країні в 12 трильйонів рупій на рік. Уряд Індії заохочує компанії переходити на поновлювані джерела енергії, а підприємці, в свою чергу, прагнуть залучити закордонних інвесторів.

💬 Последние комментарии
ЭТО ДРУГОЕ
"Газпром" - это Совместное Российско-Американское предприятие из 90х, а с 1996 года Газпром даже стал эксклюзивный дистрибьютор кинопродукции Американского Голливуда, практически всех его кинокомпаний в России и странах СНГ. об этом уже 100500 раз говорил и писал бывший мент из 90х - Гоблин, когда его пытались нагнуть в Ютуб канале. Именно его связи в "АМЕРИКАНО-РОССИЙСКОМ Газпроме" порешали всё как надо... Етот славный сын украинского нарИда из украинского КропивнЫцького нам же не будет врать? Северный поток - 1 - это проект Вашингтона, а Северный поток - 2 - включаем мозги... ЭТО ДРУГОЕ
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Авторские статьи