Індія заборонила понад 100 додатків, пов’язаних із Китаєм
События в миреwww.ukrinform.ua03 сентября 2020

Індія заборонила понад 100 додатків, пов’язаних із Китаєм

Влада Індії заборонила використання в країні 118 мобільних додатків, що мають китайське походження. У тому числі – популярну онлайн-гру.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Так, серед нових заборонених додатків популярна онлайн-гра PUBG, а також аплікація для знайомств Baidu.

Раніше ж індійський уряд із міркувань національної безпеки заборонив 59 додатків, які походять із Китаю – в тому числі знамениту та вкрай популярну в Індії соцмережу TikTok.

Варто зазначити, що така «цифрова війна» Індії проти китайського софту відбувається на тлі напруженої ситуації на китайсько-індійському кордоні в Гімалаях.

Як повідомлялося, в червні там відбулися сутички між військовими обох країн, які завершилися загибеллю щонайменше 20 індійських солдатів.

Згідно зі супутниковими знімками, Китай збудував на цій ділянці кордону нові оборонні споруди.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..