События в миреhromadske.ua16 июн.

Індія заявила про вбивство трьох військових солдатами Китаю. Це сталося вперше за принаймні 45 років

nk_hauz/-m9wijsd9nurhjrshora.png

Збройні сили Індії заявили, що двох їхніх солдатів і офіцера застрелили військові з КНР під час сутички, що сталася на прикордонні. Востаннє в цьому районі смертельні конфлікти відбувалися щонайменше 45 років тому.

Про це повідомляє The Guardian.

У повідомленні індійських військових зазначається, що між ними та військовими КНР надвечір у понеділок, 15 червня, сталася «насильницька сутичка», внаслідок якої загинули двоє індійських солдатів і офіцер.

Там також додали, що наразі на місце пригоди прибули «високопосадовці обох сторін», які намагаються владнати суперечку.

Китай поки не прокоментував інцидент. Речник тамтешнього МЗС зазначив, що йому наразі не відомо про протистояння на кордоні з Індією.

Між Індією та Китаєм існує тривалий конфлікт, пов’язаний із неврегульованим спільним кордоном. Обидві країні заявляють про свої права на незаселені ділянки землі — високогірну соляну пустелю Аксай-Чин і штат Аруначал-Прадеш на крайньому північному сході Індії.

У 1962 році Індія та Китай провели нетривалу прикордонну війну, яка завершилася перемогою останнього. З того часу між збройними силами обох країн спорадично виникали загострення, останні — в 2013 й 2017 роках. Наразі одне із суперечливих питань індійсько-китайських відносин — будівництво Індією автомобільного шосе на території, яку КНР вважає своєю.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Это правда .. сша не только сыкливое,но ,и пахнущее раком образование..которое надо побыстрее вырезать. иначе оно разрастется .
Елена
Сша - сыкливое говно.
Луна -2
Ой Ленок...При чем здесь Роджер ?Он честно служит стране - какой без разницы. он не служит идеологии (коммунизму ,нацизму, левым ли правым) Он служит стране Если раньше был СССР,Он-служил ему ,теперь служит России как приемнице СССР.А Украину сами украинцы развалят . или уже развалили
Елена
Ты и есть такой,то констатация твоей суЧности.
Елена
То шо вы Луночка дура набитая ,то ясно было сразу,не амёба,нет,вы хороший человек, только глупая наивная девочка, которая верит мерзавцу и подонку.
Луна -2
Он воевал не за коммунистов , а за страну . которой сейчас на карте уже нет.Есть только осколки от нее ..
ALWAS
Так мы этого давно добивались. От майдана и ранее. Хотели халявы. Мечтали жить при коммунизме. Мы и сейчас терпеть не можем тех, кто работает. Даже бабулек с цибулькой.