События в миреhromadske.uaJun 16

Індія заявила про вбивство трьох військових солдатами Китаю. Це сталося вперше за принаймні 45 років

nk_hauz/-m9wijsd9nurhjrshora.png

Збройні сили Індії заявили, що двох їхніх солдатів і офіцера застрелили військові з КНР під час сутички, що сталася на прикордонні. Востаннє в цьому районі смертельні конфлікти відбувалися щонайменше 45 років тому.

Про це повідомляє The Guardian.

У повідомленні індійських військових зазначається, що між ними та військовими КНР надвечір у понеділок, 15 червня, сталася «насильницька сутичка», внаслідок якої загинули двоє індійських солдатів і офіцер.

Там також додали, що наразі на місце пригоди прибули «високопосадовці обох сторін», які намагаються владнати суперечку.

Китай поки не прокоментував інцидент. Речник тамтешнього МЗС зазначив, що йому наразі не відомо про протистояння на кордоні з Індією.

Між Індією та Китаєм існує тривалий конфлікт, пов’язаний із неврегульованим спільним кордоном. Обидві країні заявляють про свої права на незаселені ділянки землі — високогірну соляну пустелю Аксай-Чин і штат Аруначал-Прадеш на крайньому північному сході Індії.

У 1962 році Індія та Китай провели нетривалу прикордонну війну, яка завершилася перемогою останнього. З того часу між збройними силами обох країн спорадично виникали загострення, останні — в 2013 й 2017 роках. Наразі одне із суперечливих питань індійсько-китайських відносин — будівництво Індією автомобільного шосе на території, яку КНР вважає своєю.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...