События в миреwww.ukrinform.ua29 дек.

Індонезія скасує заборону на польоти Boeing 737 MAX

nk_hauz/Xey2gGA7R.jpeg

Після проведення необхідних оцінок безпеки Індонезія зніме заборону на польоти Boeing 737 MAX через три роки після того, як літак компанії Lion Air зазнав аварії в 2018 році.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Індонезія скасує заборону після оцінки змін у системі цієї моделі літака, йдеться у заяві міністерства транспорту країни.

Дозвіл на повернення Boeing 737 MAX надійшов через кілька місяців після того, як модель повернулася до експлуатації в Сполучених Штатах та Європі, а також отримала дозвіл на приземлення в інших країнах, зокрема Австралії, Японії, Індії, Малайзії, Сінгапурі та Ефіопії.

У заяві міністерства йдеться про те, що пілотам авіаліній, що базуються в Індонезії, доведеться пройти додаткову підготовку на тренажерах, перш ніж вони знову зможуть керувати Boeing 737 MAX.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...