Індонезію та Східний Тимор охопили сильні повені, загинули десятки людей
События в миреnv.ua05 апреля 2021

Індонезію та Східний Тимор охопили сильні повені, загинули десятки людей

Щонайменше 70 людей загинули внаслідок повені та зсувів в Індонезії та Східному Тиморі в неділю, 4 квітня. Унаслідок стихійного лиха були зруйновані тисячі будинків, повідомляє BBC.

Теориторія, що постраждала від повеней, простягається від острова Флорес на сході Індонезії до сусідньої країни Східний Тимор і охоплює чотири райони та сім сіл.

Представник Індонезійського агентства з пом’якшення наслідків стихійних лих Радитья Джаті розповів, що загинули 55 людей, ще 42 — досі вважаються зниклими безвісти. Рятувальники намагаються знайти тих, хто вижив, проте чиновники попередили, що кількість загиблих може зрости.

Також щонайменше 21 людина загинула у Східному Тиморі, здебільшого в столиці країни Ділі.

Президент Індонезії Джоко Відодо закликав людей дослухатися до порад чиновників, як діяти під час екстремальних погодних умов. Він наказав провести роботи з ліквідування стихійного лиха, зокрема це стосується медичної допомоги, логістики та відновлення інфраструктури.

Мешканців острова, які постраждали, евакуювали до сусідніх сіл, місцевих лікарень та медичних центрів.

Проміжні повені та зсуви поширені на всьому Індонезійському архіпелазі під час сезону мусонів, який зазвичай триває з листопада по березень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.