События в миреua.interfax.com.uaAug 9

Інфраструктурний план Байдена збільшить дефіцит бюджету США на $256 млрд

nk_hauz/0XJE5yMnR.jpeg

Реалізація 10-річного плану розвитку інфраструктури в США вартістю $1 трлн, висунутого президентом Джо Байденом, призведе до збільшення дефіциту федерального бюджету на $256 млрд протягом десятиліття, підрахувало бюджетне управління Конгресу (Congressional Budget Office, CBO) США.

Тим часом Сенат просувається відповідно поправок щодо законопроекту, який передбачає витрати в розмірі $550 млрд протягом перших п'яти років. Сенатор-республіканець Роб Портман і сенатор-демократ Кірстен Синема, що є лідерами на міжпартійних переговорах, закликали законодавців підтримати ініціативу.

"Нові витрати, передбачені законопроектом, компенсуються новими доходами і накопиченнями, до того ж тільки деякі з останніх відображені в підрахунку CBO", - сказали вони. Управління обмежене в тому, що може враховувати, пише The Wall Street Journal.

CBO не оцінили макроекономічні наслідки законопроекту, тоді як сенатори стверджують, що ініціатива дозволить отримати додатково $56 млн доходів за рахунок прискорення зростання економіки, якому вона сприятиме.

Ще однією важливою відмінністю в підрахунках CBO і сенаторів є фінальна вартість заходів допомоги в умовах пандемії COVID-19. За словами законодавців, вони зможуть заощадити близько $210 млрд, перерозподіливши виділені на ці заходи кошти. CBO вважає, що витрати вдасться скоротити лише на $13 млрд.

Рівень підтримки законопроекту залежатиме від того, наскільки переконливою вважатимуть аргументацію на її користь члени Республіканської партії. Минулого тижня в ході першого голосування із законопроекту за ініціативу висловилися 17 республіканців і всі 50 демократів.

Деякі республіканці виступили проти законопроекту після публікації підрахунків CBO. Так, сенатор Марко Рубіо написав у Twitter, що пропонований "масштабний інфраструктурний проект не є "повністю забезпеченим", як стверджують його автори".

Законопроект передбачає масштабні інвестиції в дороги, мости, порти, високошвидкісний інтернет і іншу інфраструктуру. Зокрема йдеться про виділення $110 млрд на будівництво мостів і доріг, $39 млрд - на модернізацію громадського транспорту, $66 млрд - на залізничний транспорт. $55 млрд планується витратити на водну інфраструктуру.

Законопроект є першим етапом плану президента США Джо Байдена щодо інфраструктури.

CBO в липні спрогнозувало, що дефіцит федерального бюджету США у поточному фінансовому році складе близько $3 трлн. Це на $130 млрд менше, ніж у 2020 році, але втричі перевищує показник 2019 року.

💬 Последние комментарии
Кот
Жить стало лучше...Жить стало веселее!Шея стала тоньше,но зато длиннее!!!
Кот
Не смешите мои тапки...После Бреста поляков попёрли из Великобритании пачками,а,если и из ЕЭС попросят,то куда же тогда укрруинцам деваться???
гость
ну вот ещё один альтернативный сюжет в довесок к избитому роспропагандой "полекситу" - в споре пшеков и евры куш сорвут проамериканснкий дойчеканцлер и пробританский еврокомиссар. Не получится из ЕС 4го рейха, как бы корпы и диплы Рф не играли в полит.биржу панЕвропы. Польска не случайно сейчас стала стронг - ставлю злотый, шо в этом раунде пшеки таки поставят своего белого орла вместо чёрного над рейхстагом. Почему? - а у них рабиновичи круче, и вообще в договорном футбольном матче всегда приятнее болеть за братушек-славян, чем за дойчей. Даже если главный спонсор польской фан-зоны таки сидят в лондонах и нюёрках. Хлопцям с альтернативки впадлу прочитать документы "брексита" - а напрасно, пшеки их очень внимательно изучили от корки до корки и таки нашли пару косяков, которые могут сыграть в их пользу. Они даже учли, что дойчи могут попросить наитемнейшего, чтобы тот разогрел бацьку, чтобы тот показал пшекам козу и атата. Польша получит свои хотелки, или она ... мабуть соберёт всех хохлозаробитчан и отправит мигранто-поездом в Дойчлянд за счёт канцлера. А как известно всякому роспропагандисту - там где прошёл хохол, там уже ничего не растёт. И закончится это тем. что их опять поделят - только не территориально, а банковско-финансово. В общем патовая ситуация будет ровно до вступления "непобедимых легионов Рима" на воеводство - поляки будут угрожать немцам хохлами, а немцы будут угрожать полякам москалями (а евреи будут угрожать москалям хохлами). И во всём опять будут виноваты хохлы - это же прекрасно, таки наши дурни опять будут при деле! Это уже задача решённая, - из двух неизвестных есть только одно известное. ... Профит!
Гость
Светлая память
Гость
Саетлая память...
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"