События в миреua.interfax.com.uaAug 9

Інфраструктурний план Байдена збільшить дефіцит бюджету США на $256 млрд

nk_hauz/0XJE5yMnR.jpeg

Реалізація 10-річного плану розвитку інфраструктури в США вартістю $1 трлн, висунутого президентом Джо Байденом, призведе до збільшення дефіциту федерального бюджету на $256 млрд протягом десятиліття, підрахувало бюджетне управління Конгресу (Congressional Budget Office, CBO) США.

Тим часом Сенат просувається відповідно поправок щодо законопроекту, який передбачає витрати в розмірі $550 млрд протягом перших п'яти років. Сенатор-республіканець Роб Портман і сенатор-демократ Кірстен Синема, що є лідерами на міжпартійних переговорах, закликали законодавців підтримати ініціативу.

"Нові витрати, передбачені законопроектом, компенсуються новими доходами і накопиченнями, до того ж тільки деякі з останніх відображені в підрахунку CBO", - сказали вони. Управління обмежене в тому, що може враховувати, пише The Wall Street Journal.

CBO не оцінили макроекономічні наслідки законопроекту, тоді як сенатори стверджують, що ініціатива дозволить отримати додатково $56 млн доходів за рахунок прискорення зростання економіки, якому вона сприятиме.

Ще однією важливою відмінністю в підрахунках CBO і сенаторів є фінальна вартість заходів допомоги в умовах пандемії COVID-19. За словами законодавців, вони зможуть заощадити близько $210 млрд, перерозподіливши виділені на ці заходи кошти. CBO вважає, що витрати вдасться скоротити лише на $13 млрд.

Рівень підтримки законопроекту залежатиме від того, наскільки переконливою вважатимуть аргументацію на її користь члени Республіканської партії. Минулого тижня в ході першого голосування із законопроекту за ініціативу висловилися 17 республіканців і всі 50 демократів.

Деякі республіканці виступили проти законопроекту після публікації підрахунків CBO. Так, сенатор Марко Рубіо написав у Twitter, що пропонований "масштабний інфраструктурний проект не є "повністю забезпеченим", як стверджують його автори".

Законопроект передбачає масштабні інвестиції в дороги, мости, порти, високошвидкісний інтернет і іншу інфраструктуру. Зокрема йдеться про виділення $110 млрд на будівництво мостів і доріг, $39 млрд - на модернізацію громадського транспорту, $66 млрд - на залізничний транспорт. $55 млрд планується витратити на водну інфраструктуру.

Законопроект є першим етапом плану президента США Джо Байдена щодо інфраструктури.

CBO в липні спрогнозувало, що дефіцит федерального бюджету США у поточному фінансовому році складе близько $3 трлн. Це на $130 млрд менше, ніж у 2020 році, але втричі перевищує показник 2019 року.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!