ЙОРДАНІЯ НАДАЛА ВІЙСЬКАМ США ВІЛЬНИЙ ДОСТУП НА СВОЮ ТЕРИТОРІЮ
События в миреlenta.ua22 марта 2021

ЙОРДАНІЯ НАДАЛА ВІЙСЬКАМ США ВІЛЬНИЙ ДОСТУП НА СВОЮ ТЕРИТОРІЮ

Депутати-ісламісти висловили обурення угодою.

Прем'єр-міністр Йорданії Айман ас-Сафаді, виступаючи на засіданні парламенту, повідомив, що ще два місяці тому Хашимітське королівство підписало з США угоду, що надає американським солдатам вільний доступ на свою територію, передає newsru.co.il.

За його словами, договір став підсумком тривалих переговорів. Він був ратифікований урядом, минаючи парламент. Ас-Сафаді підкреслив, що документ не надає американським військам права вести бойові дії на території Йорданії.

"Американські війська в ході виконання обов'язків мають право носити зброю. Літаки і кораблі отримують право безперешкодного перетину кордону в обидві сторони. Дозволяється складування на території королівства військового обладнання", - йдеться в угоді.

Депутати-ісламісти висловили обурення угодою. За їх словами, він підриває суверенітет королівства, а його твердження в обхід парламенту незаконно. Однак згідно із законами Йорданії подібні питання є королівської прерогативою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!
Елена
Вафлистка