Іран побудує залізничну магістраль протяжністю 510 км
События в миреrailinsider.com.ua03 мая 2020

Іран побудує залізничну магістраль протяжністю 510 км

Міністерство доріг та міського розвитку Ірану​ ​уклало меморандум про взаєморозуміння з MAPNA про побудову електрифікованої лінії на відстані 510 км між Ахвазом та Ісфаханом. Про це повідомляє railjournal.com.

Лінія має з’єднати південно-західну провінцію Хузестан з Ісфаханом й проходитиме через гірську місцевість.Підрядник має побудувати залізницю та буде відповідати за фінансування проєкту. Орієнтовна вартість будівництва становить 3 млрд євро.

Очікується, що лінія вдвічі зменшить кількість пасажирських та вантажних транспортних засобів на автомагістралі Ахваз — Ісфахан й знизить кількість ДТП та забруднення довкілля. Магістраль також має здешевити вартість поставок залізної руди в Ірані для металургійної промисловості в провінцію Хузестан.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!
Игбун Хохлов
Негры - это не политкорректно. Они - нигеропиндосы.
кипчак
Что, американские кураторы нашли кандидатуру еще хуже для нас и лучше для себя?