Іран рано чи пізно зрозуміє необхідність нормалізації відносин з Ізраїлем - Помпео
События в миреua.interfax.com.ua25 августа 2020

Іран рано чи пізно зрозуміє необхідність нормалізації відносин з Ізраїлем - Помпео

Країни Близького Сходу, включно з Іраном, одного разу усвідомлять вигоду нормалізації відносин з Ізраїлем, заявив в інтерв'ю The Jerusalem Post держсекретар США Майк Помпео.

"Я сподіваюся, що одного разу Іран також нормалізує відносини з Ізраїлем ... Я вважаю, що одного разу не залишиться жодної країни, яка не усвідомлюватиме, що це буде правильно для неї, і я включив би до цього списку Іран", - сказав Помпео.

Він перебуває з візитом в Ізраїлі, де провів зустріч з керівництвом країни. Після поїздки в Ізраїль Помпео відправиться на переговори до Судану, Бахрейну і ОАЕ.

Помпео зазначив, що поки не знає, яка країна стане наступною в процесі встановлення зв'язків з Ізраїлем, але висловив переконання в тому, що таких країн в арабському світі буде більше. "Я думаю, що вони також побачать, що вибудовування цих відносин - це шлях, який приведе до стабільності і на Близькому Сході", - додав Помпео.

Відповідаючи на питання про плани Ізраїлю оголосити суверенітет над деякими історичними територіями на Західному березі річки Йордан, Помпео закликав дочекатися підсумків переговорів прем'єра Ізраїлю, президента США і кронпринца ОАЕ. "Я залишу це трьом лідерам. Ізраїльтяни запевнили, що вони не будуть розширювати суверенітет якийсь час. Ми сподіваємося, що лідери зможуть зустрітися і, можливо, дати більшу ясність у тому, що стосується відповіді на це питання", - сказав Помпео.

Написать комментарий