События в миреwww.ukrinform.ua23 янв.

Іран звинувачує Bitcoin у перебоях з електропостачанням у низці міст

nk_hauz/-mrin0w5ko-t1dlr5wdp.jpg

Столиця Ірану та великі міста протягом останніх тижнів мали перебої з електроенергією. Влада країни звинувачує у цьому криптовалюту Bitcoin.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Уряд Ірану розпочав масштабну кампанію проти процесорних центрів Біткойн, які вимагають величезної кількості електроенергії для живлення своїх спеціальних комп’ютерів та для їх охолодження.

Влада закрила 1 600 таких центрів по всій країні, вперше включаючи ті, що мають законний дозвіл на свою діяльність.

Оскільки колишній президент Дональд Трамп в односторонньому порядку відмовився від ядерної угоди з Тегераном та знову запровадив санкції проти Ірану, популярність криптовалюти в Ісламській Республіці зросла. В Ірані анонімні онлайн-транзакції, здійснені у криптовалюті, дозволяють приватним особам та компаніям обходити банківські санкції, що скували економіку держави.

Bitcoin пропонує альтернативу готівці, надрукованій суверенними урядами та центральними банками, а у випадку Ірану та інших країн, що перебувають під санкціями, більш стабільну валюту для зберігання власних коштів, ніж місцева валюта.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...