Ірландія більше не видобуватиме нафту й газ
События в миреgreenpost.ua26 июля 2020

Ірландія більше не видобуватиме нафту й газ

Ірландія збирається повністю припинити видобуток нафти і газу у морі. Про це заявив коаліційний уряд, сформований політичними партіями Fianna Fail, Fine Gael та Партією зелених, пише Eco Town.

«Нові ліцензії на розвідку газу будуть анульовані так само, як була згорнута розвідка нафти», - заявили в коаліції, додаючи, що заборона буде стосуватися виключно майбутніх ліцензій, а не існуючих зараз.

Заборона практично на всю майбутню розвідку вуглеводнів викликала незадоволення ірландської промисловості - комерційне газове родовище 1 TCF Corrib, розташоване приблизно в 80 км від ірландського узбережжя, генерувало 50-60% потреб країни на своєму піку всього через два роки після запуску - у 2017-2018 роках.

Багато експертів вважають, що закриття нових ліцензій на розвідку газу позбавить ірландських споживачів енергії з внутрішніх джерел і неминуче зробить країну більш залежною від Сполученого Королівства.

Менше року тому тодішній Прем'єр Ірландії Лео Варадкар заявив на Асамблеї ООН у вересні, що Ірландія припинить практику буріння нафтових свердловин, взявши до уваги рекомендації незалежної Консультативної ради зі зміни клімату.

«Однак розвідка природного газу як необхідного палива для переходу до більш зеленого майбутнього повинна продовжуватися», - сказав він тоді.

Гіпотетично Ірландія також могла б стати споживачем скрапленого газу, якби ірландське населення не обурювала ідея імпорту фрекінгового газу з США (фрекінг як і раніше заборонений в Ірландії).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А их не трогаю,я за Роджера конкретно говорю.
Луна-2
Ленок а сейчас на Украине тоже ведь разлом и по афганцам прошел- так что не надо трогать их ..Тебе спокойнее будет.
Луна-2
За такие вот глупые шутки в морду дают. Ты знаешь я скажу так он проверенный человек и отличный друг. А то что ты здесь пишешь это твои фантазии разобиженной девочки.И злящейся на то что на нее не обращают никакого внимания.. 5
Елена
В Афганистане , афганских душманов Луночка бомбила авиация стратегических бомбардировщиков под командованием Джохара Дудаева,а вы не знали?Думаю там много душманов эта самая Дудаевская авиация перемолола на фарш и что? Манергейма помните?я понимаю масштабы Роджера и их ,как мухи,блохи со слоном, но всё же.Не надо, предают Луночка только свои.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Вот только не надо что он советское не не любит,не надо этого,а то что в Москве последних ёжиков доедают то стёб был шутка,в крайнем случае с моей стороны,если хотите знать Луночка, Роджер вам не друг ,как бы сказали в те времена,он искусно маскируется под вашего друга и единомышленника,а под личиной данного типа скрывается враг и недруг,агент империалистических кругов Запада и реакционеров в сами знаете где ещё,те которые есть в списках Форбса,такие вот Луночка дела и в случае войны,не дай бог,я Луночка опасалась на вашем месте удар в спину именно от таких роджеров, именно от них, история нас учит именно тому ,что предают те ,кому есть что терять, особенно таким вот роджерам.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
ера
та лАННа...проехали...
Луна-2
Милая ты моя, глупышка Роджер советское не ругает - не надо на него напраслину говорить...Он только не любит когда ты неправдивую информацию типа -"в Москве ежиков едят" -здесь травишь