События в миреwww.ukrinform.ua2 окт.

Ірландія прагне реформ у Радбезі ООН та обмеження права вето

nk_hauz/-mibtwss27clcez1chls.jpg

Зловживання Постійними членами Ради Безпеки ООН правом вето свідчить про нагальну потребу реформувати організацію.

Про це під час виступу в ООН заявив прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Протягом минулих років ми неодноразово бачили зловживання правом вето з метою завадити Радбезу вжити необхідні заходи, у тому числі стосовно життєвоважливої гуманітарної допомоги та у відповідь на застосування хімічної зброї у Сирії. Це свідчить про ширшу потребу реформувати Радбез”, - сказав Мартін.

На його переконання, “чим довше Радбез залишається не реформованим, зокрема чим довше африканські країни позбавляють належного рівня представництва, тим більшою є загроза легітимності самого Радбезу”.

“Підзвітність поширюється й на недотримання резолюцій Ради Безпеки. Держави не можуть в односторонньому порядку вирішувати, які аспекти міжнародного права виконувати, а які ігнорувати, коли це політично невигідно”, - наголосив прем’єр-міністр.

Він додав, що “Рада Безпеки й сама відповідальна за недопущення масових злочинів”.

“Ми рішуче підтримуємо Кодекс поведінки АСТ, який зобов’язує членів Радбезу діяти з метою упередження таких злочинів, а також франко-мексиканську ініціативу стосовно обмеження використання вето”, - зазначив Мартін.

💬 Последние комментарии
Лилипутин
Полное погружение кароч
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.
Антиелена
Очередной аргументированный ответ, дурилка желто-синяя бестолковая! Смотри список стран!
Еврика
Донбассу нужно вырабатывать собственную либеральную политическую повестку. Во-первых, громко заявить о своем суверенном праве на территорию. Во-вторых, громко заявить о своих правах. В третьих, любить Америку как родину и образец и выдающейся борьбы человеческого духа за свободу. В итоге получает донбасский национализм, а донбасские националисты могут легко убивать фашистов, то есть бандеровцев.
Антиелена
Смотри список стран! А свое сочувствие засунь в свою желто-синюю жопу! Кстати, у тебя какая половина жопы синяя, а какая желтая? Поменяй местами, может и увидишь то, что хочешь.