События в миреnews.finance.uaOct 11

Ірландія та Естонія підписали угоду про глобальну податкову реформу

nk_hauz/XCz_PwDnR.jpeg

Уряди Ірландії та Естонії погодилися підписати угоду про введення глобального корпоративного податку розміром не менш як 15%, що не дасть корпораціям змоги ухилятися від податків, фіксуючи прибуток у країнах із низьким оподаткуванням. Останнім стримувачем угоди залишається Угорщина.

Про це повідомляє AFP.

Міністр фінансів Ірландії Пашал Доноху сказав, що Ірландія наполягає на зміні формулювання, виключаючи «принаймні» перед цифрою 15 відсотків. Він зазначає, що це важливе питання, яке необхідно вирішити через «прагнення деяких до вищої ставки». Міністр заявив, що реформа почне діяти у 2023 році. Наразі Ірландія має вигідну ставку податку 12,5%.

Підвищена податкова ставка поширюватиметься лише на великі багатонаціональні компанії, що працюють в Ірландії. Реформа торкнеться 56 ірландських транснаціональних компаній, у яких працює близько 100 000 працівників, а також 1500 транснаціональних компаній з іноземною власністю, на яких працює 400 000 осіб.

Це стосуватиметься лише компаній із річним обігом понад 750 млн євро ($870 млн) на рік. Менші підприємства й надалі сплачуватимуть корпоративний податок розміром 12,5%. Хоча Ірландія втратить від 800 мільйонів до 2 мільярдів євро надходжень корпоративного податку, якщо компанії покинуть країну. Міністр стверджує, що якби вона не підписала угоду, Ірландія «втратила б вплив щодо найважливіших рішень, які будуть ухвалені «найближчими місяцями».

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас заявила, що приєднання до реформи забезпечить «роботу бізнес-середовища та податкової політики Естонії в інтересах кращого майбутнього для всіх нас». Каллас сказала, що для Естонії реформа «нічого не змінить для більшості естонських компаній, і це стосуватиметься лише дочірніх компаній великих транснаціональних груп».

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи