Ірландських учнів попросили приходити в школу пішки
События в миреzib.com.ua23 августа 2020

Ірландських учнів попросили приходити в школу пішки

З початку нового навчального року в Ірландії готуються запустити в школах ініціативу Active School Travel. Організатори закликають учнів добиратися до школи пішки або на велосипедах хоч би по середах.

Таким чином влада графства Дун-Леаре-Ратдаун сподівається показати зручність альтернативних видів транспорту і позбавитися від пробок біля шкільних воріт. До того ж додаткова фізична активність корисна дітям і підліткам.

Перед стартом ініціативи влада планує запустити мобільне застосування, де школярі зможуть знайти маршрути до своєї школи, які приємно пройти пішки або проїхати на велосипеді. Крім того, спільно з національним департаментом транспорту планується облаштувати додаткові велодоріжки.

Шкільні ініціативи, що закликають учнів приїжджати на заняття на велосипеді, існують і в інших країнах ЄС, але не завжди вони приводять до очікуваних результатів. Наприклад, у Нідерландах з 2013 року стає все менше школярів, що добираються на заняття на велосипеді, не дивлячись на такі програми. 

Одна з причин — в тому, що сумісна дорога від будинку до школи стає для батьків і дітей додатковим часом для спілкування. А оскільки потім батькам треба добиратися до роботи, їм зручніше відразу виїжджати з будинку на машині.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Болезный ты серьёзно болен.
Елена
Хорошая новость! Вешайся маладая Ленка маладая с окружной будешь грызть буряки и сосать польский член ! А на Украине в этом году с зерном полный пролёт !!!
Елена
Германии оккупированная пиндосами и мигрантами срана в следующем году будет сосать в два члена !!! Так же как маладая Ленка сосалка с окружной!!!
Елена
Это однозначно для маладой Ленки сосалки из придорожной канавы- очередная перемога !!!
Елена
А ну маладая Ленка сосалка с окружной расскажи нам про перемоги в области пердячего газу и как он ведёт вас бл*дей в Европу
Как Голлый Вуд летал на Луну
Китайский луноход раскрыл ложь американцев ...Китайский луноход не смог обнаружить "знаменитый" флаг США на луне, и давно поставил точку в спорах.
В ЖОВТНІ
з 1 жовтня 2020 року Польща розпочне поставки Российского газу в Незалежну от России Украину ...СУГС !